• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  Valná hromada obměnila výbor klubu (20.11.2006)

  Každoroční podzimní bilancování se letos odehrálo ve zrekonstruované hasičárně. Společenský sál byl našlápnutý k prasknutí, taková účast už dlouho nebyla.

  Hlavním výsledkem byla změna ve výboru klubu. Po roce z něj odešli Honza "Pešek" Šindelář a Pavel Přibyl, doplněn byl Martin Říha. Nový výbor zřejmě už brzy ze svého středu zvolí předsedu, horkým kandidátem je Jiří Pavlíček.

  Rok 2006 byl úspěšný
  Ten také celou valnou hromadu řídil a měl úvodní slovo. Konstatoval, že týmy dospělých si vedou ve svých soutěžích celkem dobře, ovšem cíl A týmu - postup do 1.B třídy - opět unikl. Nicméně v současné sezóně není áčko bez šance, ztrácí jen tři body.

  Pokrok je vidět na mládežnických týmech, obzvlášť na přípravce, která už nevozí příděly gólů, ale naopak už dokáže vyhrávat a jednu chvíli se v tabulce držela na 4. místě.

  Jiří Pavlíček připomněl úspěšné akce, které se v letošním roce na hřišti konaly. V první řadě slavnostní otevření spodního minihřiště, na které se hlavnímu organizátorovi Antonínu Křížovi podařilo pozvat bývalé internacionály Jozefa Chovance, Ivana Haška nebo současného fotbalistu Tomáše Hübschmanna. Na závěr sehrály přátelské utkání dva složené týmy starých gard. (o akci více zde)

  Povedl se také turnaj přípravky, který byl díky startu AS Trenčín mezinárodním (o turnaji více zde), ale i turnaj dospělých, tradiční Memoriál Antonína Houdka, byť na něm náš tým zcela vyhořel. (o turnaji více zde)

  Jiří Pavlíček informoval i o další změně na místě správce. Poté, co odešel velmi spolehlivý správce Jiří Pospíšil, jsme, jak se zdá, našli dobrou náhradu. Pavel Macků (s fotbalistou a trenérem žáků pouhá shoda jmen) se zdárně zaučuje a vypadá na posilu klubu.

  Horší je, že se mu pomalu hroutí střecha nad hlavou. Budova na hřišti je totiž v majetku místního úřadu a domluva na rekonstrukci nebo investici do nové budovy je velmi těžká.

  Naštěstí nějaké peníze plynou od samotných členů, od sponzorů a konečně i dotace od Pražské tělovýchovné unie. Díky těmto zdrojům se daří fotbal v Lipencích aspoň udržet a vychovávat mládež, aby nerostla jako dříví v lese a nepoflakovala se po ulicích.

  Ocenění členové
  Vedení klubu také jako každoročně ocenilo jubilující nebo zasloužilé členy. Šedesáté narozeniny oslavila Jaroslava Nováková a dostala pěkný dárkový koš. Nejvěrnější fanoušci, kteří jezdí i na utkání venku, pánové Doubrava a Tatar, si zase odnesli symbolické dresy. Speciální cenu Skokan roku dostal Honza "Pešek" Šindelář, který v 37 letech zaskočil za áčko a vyztužil obranu tak dokonale, že A tým ještě neprohrál.

  Následovala bohatá tombola, kterou narozdíl od filmu Hoří, má panenko nikdo nerozkradl, a hlavní cenu - tlačenku - vyhrál stejně jako loni pan Doubrava. A pak diskotéka pro starší a pokročilé... Končilo se v půl čtvrté ráno.
  (jkl)