• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  Rozlosováno, obhájce má těžší skupinu (2. 1. 2013)


  Jiřka Provazníková losuje Memoriál Pepy Vejvody 2013

  Novoroční turnaj lipeneckých čtvrtí - Memoriál Pepy Vejvody je rozlosován. Levá ruka Jiřky Provazníkové rozhodla o složení dvou skupin pro sobotní klání. Nejprve z poháru, o který se hraje, vytáhla nasazené týmy, poté rozhodla o osudu ostatních. A takhle to dopadlo:

  Skupina A
  Kazín
  Hasiči
  Ptáci
  Bambouzek

  Skupina B
  Lipe Boys
  Beverly
  Parcelona
  Babies
  Arsenal

  Prvními zápasy začne skupina B v 9:00. Hraje 2x6 minut, protože jedno hřiště je dost do kopce, tak aby se to vystřídalo. Stavění stanů a přenesení branek je na programu v pátek v 16 hodin.

  Důležité dokumenty
  Pravidla najdete ZDE.
  Soupiska ZDE.
  Harmonogram a losování ZDE.


  Znovu opakujeme, že podmínkou startu u registrovaných fotbalistů je zaplacení členských příspěvků za podzim 2012. A to spousta lidí ještě nemá. (více zde)

  Důležité termíny
  Pro ty, kdo stihnou zaplatit nebo už zaplaceno mají, zde máme několik důležitých termínů.

  4. ledna 16 hodin - brigáda na starém hřišti - stavění stanů
  5. ledna 8:30 - sraz hráčů, vybírání startovného (případně příspěvků)
  5. ledna 9:00 - výkop prvních dvou zápasů

  Ohlasy na los
  A jaké jsou bezprostřední reakce na los?
  Radek "Čína" Činovec, Lipe Boys: "Cesta za obhajobou titulu je dlouhá, ale stejně vyhrajeme."

  Honza "Krbec" Kerbach, Parcelona:"Vzhledem k tomu, že do týmu zapracováváme mladou krev, je pro nás každý los těžký." (Hrát budou i Krbec a Čech junioři - pozn. red.)

  Vlasta Procházka, Bambouzek: "Kazínu, který nás loni vyřadil v semifinále, se letos ve stejné fázi vyhneme. Takže cesta do finále je volná."

  Martin "Čína" Činovec, Ptáci: "Na normálním hřišti umí hrát každý, ale na blátivém jen Ptáci."

  Pavel "Krejzy" Krejzar, Babies: "Jako nováček jsme mohli dostat jen favority. Máme hodně těžkou skupinu, ale věříme, že můžeme postoupit."

  Honza "Tyčka" Týč, Arsenal:"Tak určitě! Na tradičně těžší skupinu už jsme zvyklí, takže přes mediální kecy typu ´Máme respekt k soupeři, jdem od zápasu k zápasu, postoupit může každý atd.´si myslím, že v pohodě postoupíme."

  Vláďa "Halgy" Halgaš, Beverly: "Kdo to, proboha, nalosoval? Ale jo, co naděláš. Když chceš vyhrát, stejně musíš porazit všechny."

  Vítek Mázdra, Kazín: "Obě dvě skupiny jsou těžké a o postupu bude rozhodovat aktuální forma, hodnoty promile v krvi všech hráčů a při těžkém terénu i notná dávka štěstí."
  (jkl)