• Rozpis sezóny
  • Tabulky
  • Fotogalerie
  • Články
  • Kontakty
  • Odkazy
  • Víceúčelové hřiště

  •  
    A tým B tým Dorost Žáci St. přípr. Ml. přípr. Předpřípr. St. garda
    Sezóna 2020/2021

    Mužstva TJ Sokol Lipence hrají v těchto soutěžích
    A tým I.B třída, skupina A
    B tým II. třída, skupina A
    Stará garda 3. liga gentlemanů 40+
    Starší žáci II. třída, skupina C
    Starší přípravka soutěž s označením G3L, 5+1 na jedno hřiště
    Mladší přípravka soutěž s označením H3F, 4+1 na jedno hřiště

    Rozpis zápasů všech týmů na podzim 2020 najdete ZDE.


    A tým
    Mistrovské zápasy
    6. kolo pondělí 28.09. 16:30 Lipence - SK Střešovice "B"
    7. kolo sobota 03.10. 10:30 Slovan Bohnice -Lipence
    8. kolo neděle 11.10. 16:00 Lipence - Avia Čakovice
    9. kolo neděle 18.10. 15:30 Sokol Písnice - Lipence
    10. kolo. neděle 25.10. 14:30 Lipence - Olympia Radotín "B"
    11. kolo neděle 01.11. 14:00 FC Zličín "B" - Lipence UMT
    12. kolo neděle 08.11. 14:00 Lipence - ABC Braník "B"
    13. kolo neděle 15.11. 13:30 AFK Slavoj Podolí "B" - Lipence

    B tým
    Mistrovské zápasy
    6. kolo sobota 26.09. 16:30 Sokol Lochkov - Lipence "B"
    7. kolo sobota 03.10. 16:00 Lipence "B" - Sparta Košíře
    8. kolo sobota 10.10. 16:00 Lipence "B" - Sokol Nebušice "B"
    9. kolo sobota 17.10. 15:30 AFK Slivenec "B" - Lipence "B"
    10. kolo. sobota 24.10. 14:30 Lipence "B" - Sokol Suchdol
    11. kolo sobota 31.10. 11:45 SK Střešovice "C" - Lipence "B"

    Stará garda 40+
    Mistrovské zápasy
    5. kolo čtvrtek 01.10. 17:30 TJ Březiněves "B" - Lipence
    4. kolo neděle 04.10. 16:00 Lipence - Aritma Praha
    6. kolo středa 14.10. 19:30 FC Zličín - Lipence
    7. kolo sobota 17.10. 11:30 Lipence - Modřany
    8. kolo 24.-25.10. volno - Lipence
    9. kolo středa 04.11. 20:00 Aritma - Lipence
    10. kolo sobota 07.11. 13:30 Lipence - TJ Březiněves "B"

    Starší žáci (2006-2009)
    Mistrovské zápasy
    5. kolo neděle 04.10. 12:30 Sokol Nebušice - Lipence
    6. kolo sobota 10.10. 14:00 Admira Praha "C" - Lipence
    4. kolo pondělí 12.10. 16:30 Lipence - Barrandov
    7. kolo. sobota 17.10. 14:00 Lipence - TJ Ruzyně
    8. kolo sobota 24.10. 13:00 Čechie Smíchov - Lipence
    9. kolo sobota 31.10. 10:00 Lipence -FK Řeporyje
    10. kolo neděle 08.11. 11:45 Sokol Stodůlky "B" - Lipence
    11. kolo sobota 14.11. 10:00 Lipence - Dukla JM "B"

    Starší přípravka (2010 a 2011)
    Mistrovské zápasy

    4. kolo pondělí 28.09. 17:30 Dukla Praha dívky - LipenceZŠ Dlouhý Lán UMT
    5. kolo sobota 03.10. 11:30 Lipence - FK Řeporyje
    6. kolo neděle 11.10. 14:30 DFK Bohemians - Lipence
    7. kolo. neděle 18.10. 11:30 Lipence - Sparta Košíře
    8. kolo sobota 24.10. 11:30 Lipence - Sokol Cholupice
    9. kolo středa 28.10. 09:00 ABC Braník -Lipence
    10. kolo sobota 07.11. 10:00 Lipence - Sokol Královice
    11. kolo sobota 14.11. 09:00 Spoje Praha - Lipence

    Mladší přípravka (2012 a mladší)
    Mistrovské zápasy
    4. kolo neděle 27.09. 10:00 Čechie Smíchov - Lipence
    5. kolo sobota 03.10. 9:00 Lipence - Sokol Nebušice
    6. kolo pátek 09.10. 18:00 Sokol Lochkov - Lipence
    7. kolo. sobota 17.10. 9:00 Lipence - FC Zličín
    8. kolo sobota 24.10. 9:00 Lipence - Uhelné sklady

    Předpřípravka (školička 2014 a mladší)
    zápasy a turnaje se sjednávají ad hoc