• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  Začíná Parcelona s Járinem a Rokle vs. Kazín (1. 1. 2009)

  Prestižní Novoroční turnaj lipeneckých čtvrtí je rozlosován! Losování se uskutečnilo v pondělí 22.prosince v restaurantu U Lišků. I když, pravda, s menšími komplikacemi, které způsobilo odhlášení jednoho mužstva a tedy lichý počet účastníků.

  Nabízely se tři varianty herních systémů (všichni každý s každým, dvě skupiny, tři skupiny), grémium vedoucích zúčastněných klubů nakonec rozhodlo, že se bude hrát ve dvou skupinách. V jedné budou čtyři týmy a ve druhé pět.

  A pak už Nenad Milovanovič tahal pouzdra se jmény jednotlivých klubů a přiřazoval je střídavě do skupiny A a B. A jak to celé dopadlo?

  Skupina A
  1 Slátanina
  2 Hasiči B
  3 Hasiči A
  4 Beverly Hills

  Skupina B
  1 Ptáci
  2 Parcelona
  3 Rokle
  4 Kazín
  5 Járin

  Hraje se systémem každý s každým ve skupině jedenkrát 12 minut. Vítěz skupiny A bude hrát s druhým ve skupině B semifinále, podobně vítěz skupiny B s druhým ze skupiny A. Týmy na třetích místech hrají o celkové 5. místo. Tři týmy ze čtvrtých a pátého místa hrají miniturnaj o 7. až 9. místo, přičemž vzájemný zápas ze skupiny se započítává. Semifinále, finále a utkání o umístění (kromě miniturnaje útěchy) se hrají na 2x7 minut. Úplná pravidla ZDE

  Kdo začne
  Prvními týmy, které nastoupí na zmrzlý trávník, budou Parcelona a Járin a na druhém hřišti Rokle proti Kazínu. Ve hře ještě je přesunutí turnaje ze starého hřiště na hlavní plochu, ale musíme podle počasí posoudit, zda bychom trávník před důležitými jarními boji nepoškodili. Kompletní rozlosování najdete ZDE.

  Turnaj budou opět spolupořádat hasiči a postaví vytápěné stany s občerstvením. Ozvučení opět slíbil zajistit zvukař Martin Voráček. Účast přislíbil i starosta obce Michal Popek. Pískají rozhodčí Jiří Kovářík a Erik Jireš

  Změnou oproti minulým ročníkům je zvýšení startovného. Za každého hráče se platí 100 Kč, ale v této ceně je klobása a nápoj (pivo nebo nealko) zdarma.

  Sraz hráčů je 2. ledna ve 14 hodin. Bude se vytyčovat a lajnovat hřiště, nosit branky a stavět stany. Sraz na turnaj je 3. ledna v 8:30. Vedoucí odevzdají soupisky (můžete si ji stáhnout a vytisknout předem ZDE) a peníze podle počtu hráčů a dostanou stravenky. Soup

  Článek o loňském ročníku zde
  (jkl)