• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
   
  A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda

  Turnaj v Řeži - 20. 6. 2015
  Stará garda se v Řeži vrátila na trůn


  Vítězové turnaje staré gardy v Řeži (chybí Jirka Pavlíček)

  Stará garda se na turnaji v Řeži vrátila na trůn, který opanovala už v letech 2012 a 2013. Jen loni byla druhá, když vítězný Hvězdný prach nasadil mladší fotbalisty (více zde).

  A tento tým to letos zkusil znovu. Měl v kádru dokonce tři hráče pod třicet let. A to už pořadatelé neskousli. Řekli Hvězdnému prachu, ať tyhle mladíky z mužstva vyřadí a se zbytkem - pořád v dostatečném počtu - hraje. Kapitán Hvězdného prachu to však postavil rezolutně. Buď všichni, nebo nikdo. A tak ředitel turnaje Jirka "Figy" Fiala nasadil nekompromisní postoj: "Tak nikdo!" a tým HVězdného prachu diskvalifikoval. Turnaj se proto hrál jen ve třech účastnících, zato dvoukolově.

  SK Husinec-Řež - Sokol Lipence 1:7
  Vstup do turnaje se našim starým pánům náramně povedl. Hráli v pohybu, dobře si přihrávali a pálili málo šancí. Střelecky se zaskvěl Petr "Doktor" Mengler, který dal hat-trick. Zároveň se stal vůbec nejstarším hráčem klubu, který kdy za Lipence vsítil soutěžní gól. Za 14 dní mu bude 50 let!
  Branky: Menlger 3, Kábele, Burian, P. Stauch, M. Stauch

  Další zápas: SK Husinec-Řež - Sparta Mratín 3:5

  Sokol Lipence - Sparta Mratín 0:1
  Hrál se vyrovnaný zápas bez vyložených gólových šancí. Soupeř se však přece jen do jedné dostal a proměnil ji.

  Další zápas: SK Husinec-Řež - Sparta Mratín 0:0

  Sokol Lipence - Sparta Mratín 3:1
  V odvetě jsme si byli vědomi toho, že musíme vyhrát, pokud chceme pomýšlet na celkové vítězství. A šli jsme brzy do vedení. Petr Macků rychle rozehrál trestný kop na Jirku "Házu" Havlíčka, který tentokrát nastoupil v poli, nikoli v brance. Háza si všiml dobře postaveného Jardy "Tašky" Kábeleho před brankou, poslal mu míč patičkou a Taška zamířil přesně k tyči. Druhý gól přidal Petr "Máca" Macků, ale soupeř zápas zdramatizoval snížením na 2:1. Pojistku však přidal Petr Mengler a čtvrtým gólem v turnaji si zajistil titul nejlepšího střelce.
  Branky: Kábele, Macků, Mengler

  SK Husinec-Řež - Sokol Lipence 0:1
  Před posledním zápasem bylo jasné, že nám stačí remíza. Hráli jsme opatrně, možná až příliš. Naopak domácí vycítili šanci, neměli co ztratit a nepříjemně doráželi. Když ale pět minut před koncem po Mácově akci umístil Petr Stauch míč krásně za tyč, bylo už jasné, že si opět odvezeme vítěznou trofej.


  Honza "Krbec" Kerbach s pohárem za vítězství v turnaji


  Nejlepší střelec turnaje Petr "Doktor" Mengler, který se tak zároveň stal nejstarším střelcem Lipenců (tabulky střelců zde)

  Sestava: Honza "Krbec" Kerbach - Jirka "Prezident" Pavlíček, Květa Ovesný, Petr "Doktor" Mengler, Petr "Máca" Macků, Martin "Barvič" Barva, Petr "Šťuch" Stauch, Michal "Šťuch" Stauch, Jarda "Taška" Kábele, Jirka "Háza" Havlíček, Láďa Burian (jako host)

  Pořadí
  1. Sokol Lipence 9 b.
  2. Sparta Mratín 7 b.
  3. SK Husinec-Řež 1 b.

  Nejlepší střelec
  Petr Mengler (Lipence) - 4 góly
  (jkl)