A tým B tým St.žáci Ml.žáci St.přípr. Ml.přípr. Školička a dívky SG

Zemřel František Šedivý starší (9. 2. 2024)

Odešel další ze zasloužilých členů klubu. V 86 letech ve čtvrtek 8. února náhle zemřel František Šedivý starší.

Byl zkušeným fotbalistou z 50. a 60. let minulého století, hrál ještě na starém hřišti (nyní hasičském). Podílel se na výstavbě toho nového, současného, které bylo otevřeno v roce 1962.

František Šedivý patří k jednomu z rodinných fotbalových klanů v Lipencích. První fotbalové krůčky učil svého syna Františka, ale hlavně vnuky Radka a Honzu. Kopačky už obouvá a po lipeneckém trávníku se prohání dokonce i pravnuk Jakub.

František Šedivý byl dlouholetým příznivcem klubu a ještě před pár lety si šlo těžko představit fanouškovský klandr bez jeho účasti. Byl dvakrát vyznamenán medailí Za zásluhy o klub při 90. i 100. výročí založení klubu.

Čest jeho památce!