A tým B tým St.žáci Ml.žáci St.přípr. Ml.přípr. Školička a dívky SG

Zemřel Josef Netolický starší (26. 9. 2023)

V pondělí 25. září zemřel dlouholetý trenér mládeže a člen výboru z 80. a 90. let Josef Netolický starší. V červnu oslavil 82. narozeniny.

Josef Netolický v mládí sám fotbal aktivně nehrál, o to více do něj byl zapálen a nejen kvůli svým dvěma synům pomáhal s výchovou mládeže. A to trenérům Josefovi Kerbachovi a Michalu Hájkovi. Spolu vedli žáky a Michal Hájek ho posléze jako předseda klubu přemluvil i k práci ve výboru. Tam byl Josef Netolický zapisovatelem a jeho typické "Píšu si!" používají dodnes jeho nástupci. Nevynechal jedinou brigádu a kde se dalo, přiložil ruku k dílu. "Pepík byl pracovitý a naprosto spolehlivý kluk. Když si něco vzal na starost, věděl jsem, že to můžu považovat za vyřízené," vzpomíná na bývalého kolegu a kamaráda bývalý předseda Michal Hájek.

Josef Netolický donedávna navštěvoval všechny zápasy áčka, postupně ho však začalo opouštět zdraví. Poslední rozloučení se bude konat v kruhu rodinném. Čest jeho památce!