• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým St.žáci Ml.žáci St.přípr. Ml.přípr. Školička a dívky SG

  Favoritům vypálil rybník novic Tomáš Horák (4. 2. 2023)


  Novopečený vítěz Lipenecké plácačky Tomáš Horák se svými syny a organizátorem turnaje Petrem "Mácou" Macků

  Do "království Lipenecké plácačky" vstoupil zbrusu jiný panovník. Po letech vlády bratří Hašků a Tomáše "Nelidy" Poula nebo Petra "Nora" Havla na trůn usedl novopečený Lipaňák Tomáš Horák, který se před rokem přistěhoval do bytového domu v Roklích.

  Zde je krátký rozhovor s novým králem Lipenecké plácačky:

  Jak to, že jsi v takové konkurenci uspěl? Hrál jsi snad závodně?
  Ping-pong jsem nikdy závodně nehrál. Jen jsme měli v mém rodném Novém Boru u našich v garáži stůl a tam jsme s bratrem, co hrál závodně, a kamarády velmi často hráli. Od patnácti už jen občas a pálku jsem poté držel pouze jednou ročně na tradičních Trampolympiádách v klání trampských osad u nás na severu.

  Jakou jsi měl motivaci?
  Motivací, proč se zúčastnit, pro mě bylo hlavně vyzvat Hašana a porazit ho a aspoň trochu mu vrátit ostudnou porážku v nohejbale, který jsem přitom narozdíl od něj hrál závodně.

  Kdo byl největším konkurentem?
  Turnaj měl dobrou úroveň a vyhrát mohl kdokoliv. Největším konkurentem byl Ivan Hašek mladší, ale holt ještě musí potrénovat. Už se těším, až budu obhajovat a vím, že to bude hodně těžký.

  Na hřiště jsi začal chodit ihned po přistěhování. Jak se ti tu líbí?
  Jsem rád, že Lipence sportem žijou a velký díky patří za organizaci Mácovi. Za ten rok, co v Lipencích žijeme, jsem poznal spoustu fajn lidí. Synek už za Lipence zkouší hrát a je na svůj dres patřičně hrdý, tak snad ho v něm jednou uvidím kopat i za naše áčko.  (jkl)