• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 • Ví­ceúčelové hřiště *NOVÉ
 •  
  A tým B tým St.žáci Ml.žáci St.přípr. Ml.přípr. Školička a dívky SG

  "Člověče" vyhrála po šesti letech Zuzka Poulová (13. 3. 2022)


  Vítězka turnaje Zuzka "Nelidovka" Poulová s trefeji a s organizátory turnaje - bratry Macků

  Jde ve hře Člověče, nezlob hlavně o náhodu a štěstí při házení kostkami, nebo trénink a vypilovanou taktiku? V letošním lipeneckém mistrovství světa už podruhé vyhrála Zuzka "Nelidovka" Poulová a přidala se tak k předchozím dvěma hráčům, kteří také dokázali vyhrát opakovaně - Jirkovi "Jiljímu" Antošovi a Martinovi "Čínovi" Činovcovi. Zuzka poprvé vyhrála v roce 2016. Letos aspoň přinesla do rodiny nějakou trofej, když její manžel Tomáš "Nelida" přišel o nadvládu nad ping-pongovým světem. (více zde)

  Turnaje, který ve své restauraci U Chytrého klandru zorganizovali bratři Macků, se zúčastnilo dvacet lidí. Hrálo se na pěti stolech.

  Na druhém místě skončila Lucka "Vladyková" Mušková a třetí host z Malé Chuchle Honza Kubizňák.  A krátký rozhovor s vítězkou Zuzkou Poulovou:
  V lipeneckém mistrovství se vyhrává opakovaně. Dvakrát vyhrál Čína i Jiljí a teď ty. Je tedy třeba hlavně trénink?
  Tréninkem to, myslím, nebude. Třeba já hraju Člověče opravdu jen na lipeneckem mistrovství. Teď jsem tedy hrála po dvou letech. Je to spíše o štěstí.

  Byl rozdíl mezi prvním vítězstvím a tím letošním?
  Už si to první vítězství moc nepamatuji. Tenkrát to byl jeden z prvních ročníků, tak jsem to možná víc prožívala. Ale i letos to bylo fajn, večer jsme to zapili.


  Měla jsi vlastní kostky, které hází šestky?
  Vlastní kostky jsem neměla, vzala jsem si náhodně. Pár lidí si své kostky přineslo, ale nepomohlo to.


  Co říkáš na atmosféru? Turnaj má dlouhou tradici. Hodláš se zúčastňovat i v dalších letech?
  Atmosféra byla fajn, jako vždycky. Je to tradice a v podstatě se tam scházíme pořád v podobne sestavě. Bývá sranda. Určitě budu hrát dál.  Fotografie najdete na facebookové stránce Fotbal Sokol Lipence.
  (jkl)