• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 • Ví­ceíşčelové hřiště *NOVí‰
 •  
  A tým B tým St.žáci Ml.žáci St.přípr. Ml.přípr. Školička a dívky SG

  Představujeme: Nadeem Meghji (14. 7. 2020)

  Poprvé se v představování cizinců v lipeneckém dresu symbolicky dostáváme za moře. Postavou nevelký, ale výkonem na hřišti obr, technický hračička, ale i neúnavný běžec, to je 26letý Kanaďan Nadeem Meghji, který stíhá hrát za A i B-tým. V áčku hraje spíš zezadu, ale i tak dal tři góly. V béčku má spíš tvořivé a ofenzívní úkoly a tam nastřílel už osm gólů.

  Jméno: Nadeem Meghji
  Státní příslušnost: Kanada
  Pozice: záložník, obránce
  Věk: 26 let
  Přítelkyně: Češka
  Žádné děti
  Zaměstnání: centrum péče o zákazníka v mezinárodní společnosti v Praze na Smíchově
  Hobby: fotbal, hokej, cyklistika, turistika, snowboarding

  Pocházím z Kanady, otec je indického původu, matka je frankofonní Kanaďanka. V České republice pracuji asi rok a půl a opravdu si to užívám. Jsem přesvědčen, že se zde dá žít mnohem aktivněji než v Kanadě. Plánuji, že se tady usadím, protože jsem tady už vytvořil s mnoha lidmi skvělé vztahy.

  Baví mě tu dělat všechny sporty, jako je fotbal, hokej, cyklistika, turistika. Myslím, že už můžu zařadit pití jako český sport, protože mě to dokáže zaměstnat v každé volné chvíli. :-) A kromě piva mám také moc rád všechno české jídlo.

  Když člověk přijede z Kanady, kde je země tak velká, že můžete jet pět dnů a pořád být ve stejné zemi, je fajn být někde, kde je tak snadné cestovat do jiných zemí a získat zkušenost s různými jazyky, kulturou a přírodou.

  Miluji cestování, turistiku, snowboarding a všechny týmové sporty. Mluvím anglicky, francouzsky a španělsky. Snažím se učit česky, ale je to těžké. Klidně mi všichni kamarádi v Lipencích mohou pomáhat učit se česky.


  Nadeem Meghji na lavičce v závěru přátelského zápasu proti Točné

  Pokud jde o oblíbené sportovní týmy, nesleduji fotbal v Kanadě. Ale v Evropě je mým preferovaným týmem Barcelona. Protože jsem Kanaďan, sleduji hodně hokej a fandím Montreal Canadians.

  V Lipencích se mi líbí a myslím, že máme teď dobrý tým. Vlastně oba. A myslím, že můžeme hrát v obou soutěžích hodně vysoko. Těším se na to!

  Nadeem