• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 • Ví­ceíşčelové hřiště *NOVí‰
 •  
  A tým B tým St.žáci Ml.žáci St.přípr. Ml.přípr. Školička a dívky SG

  Prohlášení předsedy klubu ke koronavirové krizi (23. 4. 2020)

  Vážení členové, trenéři, hráči, rodiče a přátelé TJ Sokol Lipence,

  poprvé ve 101leté historii klubu se v těchto jarních dnech neprohánějí na hřišti hráči s míčem, ale pouze správce se sekačkou. Prožíváme všichni v rodinách, v zaměstnáních a s přáteli těžké časy. Všechno je jinak, skoro nic nemůžeme dělat tak, jak jsme byli zvyklí. Všude se kupí nejistota a neklid.

  Opatření proti pandemii postihla i náš fotbalový klub. Sportovní činnost jsme byli nuceni přerušit, což však neznamená, že život v klubu se zcela zastavil. Toto období jsme využili k regeneraci trávníků a úpravě areálu stadionu. Někteří členové pomáhají ve dvojicích správci s úpravou ploch hlavního i mládežnického hřiště. Vedení klubu musí i nadále hledat potřebné finanční a jiné zdroje k zajištění klubové budoucnosti v ekonomicky nelehké době, která nás čeká po skončení mimořádné situace kolem pandemie. Věřím, že i za Vaší výrazné pomoci budeme úspěšní.

  Problémem je, že i když je činnost klubu zmrazena, náklady stále naskakují. Platíme za provoz (elektrika, osvětlení, vodné, stočné, internet, údržba areálu, sekání, drobné investice na opravy, účetní), zaplatili jsme už členské příspěvky Fotbalové asociaci ČR za každého člena, ale příjmy nemáme žádné. Nájemné z restaurace není, nevybereme žádné vstupné od diváků, nemůžeme uspořádat čarodějnice, takže opět žádné vstupné ani výnos ze stánků nebo za kolotoče či autodrom.

  Proto Vás prosíme, pošlete své členské příspěvky za první pololetí na účet klubu, přestože jste si neužili trávníku a míče jako obvykle. Minimálně zaplaťte 200 Kč, které jsme za každého museli poslat FAČR, aktivní hráči pak dalších 1000 Kč (celkem tedy 1200 Kč). Sponzoring nad tuto hranici je na Vaší vůli, zda a jak moc chcete podpořit svůj klub. Kdyby někdo chtěl klubu věnovat peníze formou finančního daru odepsatelného z daní, dokážeme doručit potvrzení, které pak můžete použít při daňovém přiznání.

  Číslo účtu klubu je 193883486/0300. Do zprávy napište jméno a příjmení, prosím.

  Vývoj pandemie se - doufejme, že napořád - zlomil a mělo by nastat uvolňování přísných pravidel. Doufejme, že se na hřiště co nevidět vrátíme a budeme si moci společně užít zeleného pažitu, kamarádů, míče a koneckonců i toho piva nebo klobásy. O konkrétních plánech Vás budeme informovat na webu a na Facebooku.

  Děkuji Vám!

  Jiří Pavlíček, předseda klubu