• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 • Víceúčelové hřiště *NOVÉ
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda


  Partnerem akce je Všeobecná zdravotní pojišťovna

  Ke 100 letům přijdou gratulovat Sigi, Háša, Kohinho a Rosa (10. 3. 2019)


  Jedněmi z hlavních gratulantů budou Tomáš Rosický a Horst Siegl

  Fotbalistům TJ Sokol Lipence, kteří letos slaví 100 let od založení klubu, přijdou k jejich velkému výročí popřát slavné osobnosti. Na oslavě, která se koná v sobotu 15. června od 13:30 na hřišti v Lipencích, si zahrají hvězdy ze Sigi Teamu proti lipeneckému áčku a po nich Team Celebrit proti družstvu žen Sparty, které zřejmě získá mistrovský titul.

  Hlavními gratulanty budou dnes už Lipaňáci: nejlepší střelec ligy Horst Siegl a bývalý kapitán a trenér národního týmu Ivan Hašek st., všeuměl Jakub Kohák, exreprezentační brankář Jaromír Blažek, rekordman v počtu ligových titulů se Spartou Jiří Novotný, exreprezentanti Jiří Jarošík, Tomáš Jun a Ladislav Vízek. A dokonce i bývalí slávisti Pavel Kuka a Ivo Ulich.


  Další hvězdou oslav bude Jakub Kohák

  Ve vložené exhibici při střelbě penalt se představí i bývalý reprezentační kapitán a hráč Arsenalu, Dortmundu a Sparty Tomáš Rosický, Horst Siegl, kapitánka Sparty Adéla Odehnalová a samozřejmě Jakub Kohák. Na vítěze soutěže si bude možné vsadit a vyhrát večeři v restauraci Yoshihashi Sushi, kterou provozuje Ivan Hašek mladší.

  Na zábavném odpoledni pro celou rodinu se předvedou i žáci místní školy, cvičenky aerobiku i zasloužilé „holky Sokolky“, zmenšené modely letadel budou nad hlavami diváků ovládat lipenečtí modeláři. Pro nejmenší bude zdarma k dispozici skákací hrad, obří nafukovací skluzavka, fotbalové rodeo, hasičské stříkačky, střelba na branku nebo slalom s míčem. Představí se i nový hasičský zásahový vůz Tatra 815-7, kterou hasiči v lednu pokřtili jako Máňu.

  Moderátorem celého zábavného odpoledne pro celou rodinu bude redaktor Autosalonu na TV Prima Honza Říha a sparťanský hlasatel Jirka Kulhánek. Asistovat jim bude místní Jarda "Taška" Kábele.


  Z toho týmu Horsta Siegla přijedou Jiří Jarošík (první stojící zleva) a Tomáš Jun (v podřepu druhý zprava); Tomáš Řepka ne

  Po celou dobu bude přístupná výstava o historii lipenecké kopané, a to na víceúčelovém hřišti. Unikátní bude možnost vyfotografovat se s poháry pro mistra ligy, které zapůjčila Slavia (liga mužů) a Sparta (liga žen). Lipence tak budou jediným místem, kde se oba poháry dají letos vidět najednou.

  Prodávat se budou lístky do malé i velké tomboly, kde budou hlavní cenou hodinky v hodnotě 10 tisíc korun od firmy FTime Pavla Manga nebo koloběžka od firmy ABC Sport v hodnotě šest tisíc korun. Připraveno je bohaté občerstvení a večer zábava, zahrají skupina Vulture, kde hraje na bicí lipenecký fotbalový záložník Daniel Čech, a dýdžejové Dino Dražan a Jirka Kulhánek.


  Hlavní cena tomboly: švýcarské hodinky vyrobené ke 100. výročí republiky


  Druhá cena v tombole: koloběžka v hodnote šest tisíc korun od firmy ABCSport.cz

  Program oslav 100 let fotbalu v Lipencích
  13:15 Náladová hudba, příchody prvních návštěvníků
  13:30 Neformální uvítání, seznámení s programem a areálem, otevření gamezóny a výstavy
  13:45 Zápas nejmladší přípravky Lipence – Zbraslav (1.poločas)
  14:05 Představení modelářů
  14:20 Zápas nejmladší přípravky Lipence – Zbraslav (2.poločas)
  14:40 Vystoupení holek Sokolek
  15:00 Zápas Lipence – Sigi Team (1.poločas)
  15:20 Vystoupení aerobic
  15:30 Zápas Lipence – Sigi Team (2.poločas)
  15:50 Pásmo základní školy
  16:10 Oficiální vystoupení a zdravice hostů
  16:20 Vyznamenání zasloužilých členů
  16:40 Představení bývalých hráček Sokola Lipence v doprovodu současných fotbalistek
  16:55 Zápas dívek Sparty a týmu celebrit (1.poločas)
  17:20 Soutěž o ceny – střelba penalt osobností včetně tipovací soutěže
  17:45 Zápas dívek Sparty a týmu celebrit (2.poločas)
  18:30 Vyhlášení soutěže, předání cen, tombola na pódiu
  19:15 Kapela Vulture – Daniel Čech
  20:15 DJ Dino, DJ Jirka Kulhánek
  24:00 Konec akce
  (jkl)