• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda

  Hrající trenér Hašek: Chci mít z fotbalu radost (23. 7. 2017)

  Hrající trenér Ivan Hašek mladší dovedl své svěřence a spoluhráče ve čtvrté sezóně v I.A třídě k nejlepšímu umístění v historii. Na 6. místo před padesáti lety nedosáhli ani borci kolem legendárního Vlasty Hvězdy. Proto je v letní pauze ten správný čas na ohlédnutí za sezónou.

  Jak hodnotíš uplynulou sezónu celkově a zvlášť jarní část? Víš, že 6. místo v I.A třídě je historicky nejlepším umístěním Lipenců?
  Za jarní část bych chtěl klukům poděkovat. Hlavně za účast a i zlepšení disciplíny, oproti podzimu to bylo výrazně zlepšení. Věřím, že když se bude dařit, mohli bychom toto umístění ještě zlepšit...

  Zaslouží někdo speciální pochvalu za hru a přístup?
  Ve hře a v přístupu máme ještě co zlepšovat, ale v hospodě si zaslouží pak pochvalu každej. :-)

  Mužstvo se podařilo přirozeně omladit. Dokonce naskakují i mladíci z dorostu. Je to pro tebe příslib aspoň střednědobé perspektivy mužstva?
  Určitě budeme rádi, když kluci budou moci nastupovat za chlapy a získávat zkušenosti. To, jestli nám pak pomůžou, ukáže čas.  Ze skupiny postoupilo Tempo, sestoupila Čafka a "přestěhovaly se" Bohnice. Naopak přibyly z přeboru Cholupice a Zličín a z I.B třídy ambiciózní béčko Vltavínu. Dá se říci, že nová sezóna bude těžší než ta uplynulá? Jaké bude mít tvůj tým ambice?
  Kazda sezóna je těžká, ale my se budeme chtít soustředit hlavně na sebe. Chceme, abychom z toho fotbalu měli radost jak my, tak diváci, kteří nás podporujou nejen na domácím hřišti. Budeme se snažit porazit všechny a pokud nebudeme mít plný počet bodů, tak nebudu na 100% spokojen...


  A tým na konci sezóny 2016/2017 (chybí nemocní Pavel Krejzar a Ivan Šefara) - (foto v lepší kvalitě stahujte zde)


  (jkl)