• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda

  Titul v Lipenecké plácačce obhájil Nor, ve finále porazil syna (12. 2. 2017)


  Otec a syn Petrové Havlové. Vítěz a poražený finalista turnaje

  Tradiční turnaj ve stolním tenise Lipenecká plácačka, kterou pořadají v restauraci U Chytrého klandru bratři Macků, má staronového vítěze. Titul obhájil Petr Havel. A v dramatickém finále porazil Petra Havla. Svého syna.

  Čtrnáct účastníků bylo rozděleno do dvou skupin po sedmi, kde hrál každý s každým na dva vítězné sety. Vítězové skupiny postoupili rovnou do čtvrtfinále, ostatní hráli osmifinále.


  Finále. Rozhodovalo se ve třetím setu a junior měl čtyři mečboly

  Ve čtvrtfinále ještě ne dvanáctiletý Petr "Norýsek" Havel utekl Honzovi "Krbcovi" Kerbachovi z mečbolu a postoupil do semifinále. Tam překvapivě porazil Ivana Haška ml., který se v posledních letech stále umísťuje na pomyslných stupních vítězů, ale ještě nevyhrál. Ve druhém semifinále si Petr "Nor" Havel, tedy otec, poradil s Radkem "Čínou" Činovcem a rodinné finále bylo na světě.

  A že bylo hodně dramatické! Každý z Havlů vyhrál po jednom setu a muselo se rozhodovat ve třetím. Mladší vyhrával už 10:8 a už už se zdálo, že se stane nejmladším vítězem v historii. Starší však vyrovnal. Syn pak ještě vedl 12:11 a 14:13, ale nakonec o dva míčky vyhrál otec. V utkání o třetí místo vyhrál Ivan Hašek nad Čínou.

  Každopádně Norýsek junior bude velkým favoritem v dalších letech a může tady vyhrávat dalších čtyřicet let...


  Čtvrtý Radek "Čína" Činovec s organizátorem Jardou "Mácou" Macků


  Bronzový Ivan Hašek ml.


  Pavel "Krejzy" Krejzar, který vyhrál jednu ze skupin


  Štěpán Zítek s Ivanem Haškem


  Petr "Norýsek" Havel a Honza "Krbec" Kerbach
  (jkl)