• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda

  Parcelona se rozpadla, turnaj je přerozlosován (6. 1. 2017)

  Losování turnaje se tentokrát ujal fotbalový internacionál Petr Vokáč

  Mrazivé počasí začátku roku přineslo velkou změnu v organizaci Novoročního turnaje lipeneckých čtvrtí. Soutěž nazvaná Memoriál Pepy Vejvody se nebude hrát na hasičském hřišti, ale na velkém hřišti TJ Sokol. Zmrzlý terén to dovolí, stejně jako naposledy před osmi lety, kdy naposledy vyhrál tým Beverly. (více o roku 2009 zde)

  Co to znamená pro týmy? Prakticky nic, jen ulehčení. Převlékat se můžeme v šatnách v hlavní budově, odpadá stavění a skládání stanů. A hasiči si užijí volný víkend. v pátek po 16. hodině se ale na hřišti sejdeme, abychom přenesli brány zpět z hasičského hřiště a připravili vše na ranní zahájení. Pro odevzdání startovného (a případně dlužných členských příspěvků) do rukou pokladníka klubu je termín do 9:00.

  Další bombou je rozpad Parcelony. Čtyřnásobný vítěz letos poprvé v historii nesestavil tým a na poslední chvíli se odhlásil. Museli jsme tedy změnit harmonogram soutěže. Co se ale nemění, jsou boje ve dvou základních skupinách a poté v play-off. Letos je tedy o dva týmy víc než loni. Vrátila se Lipenecká verbež a vznikly dva nové týmy: No sláva lídra Pavla Müllera a Trenéři Dana Karase.

  Losování se tentokrát ujal fotbalový internacionál Petr Vokáč. V první kapsli, kterou vytáhl z poháru, bylo shodou okolností jméno obhájce titulu - Lipe Boys. Ti tak budou hrát ve skupině A, stejně jako další nasazený tým Beverly a dále Mladí páni, nováček No sláva a po roční pauze i Lipenecká verbež.

  Ve druhé skupině byly nasazenými týmy Parcelona a Babies, dalšími účastníky pak Ptáci, Bambouzek a nováček Trenéři. Po odhlášení Parcelony se druhým nasazeným stal Bambouzek.

  Hraje se 4+1, doba utkání je 2x7 minut. Rozhodčí budou delegováni Pražským fotbalovým svazem a máme opět příslib kvalitních a zkušených sudích jako loni.

  Sraz hráčů a odevzdání startovného bude 7. ledna nejpozději v 9:00, první zápasy v 9:30. Kompletní rozlosování zde, pravidla ke stažení zde, soupiska ke stažení zde.
  (jkl)