• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda

  Nové sprchy v provozu! (19. 8. 2016)

  Prezident Jirka Pavlíček s nadšením sleduje tekoucí sprchy. Budova šaten a bytu správce, která je stará 54 let, tak trochu omládla

  Pro běžné návštěvníky a fanoušky to není zpráva, ze které by si sedli na zadek. Ale pro tři generace fotbalistů nejen domácích, ale i z klubů, které do Lipenců pravidelně jezdí hrát, je to bomba. Nevzhledné, zatuchlé a takřka netekoucí sprchy na lipeneckém hřišti jsou minulostí. Po zápase nebo po tréninku už se dá normálně sprchovat v moderní koupelně se čtyřmi sprchovými růžicemi.

  V pátek 19. srpna zrekonstruované sociální zařízení převzal od starosty obce Michala Popka a místostarosty Miroslava Čížka prezident klubu Jirka Pavlíček. Rekonstrukce trvala bezmála dva měsíce a kromě totální opravy sprch, dlažby a střechy obsahovala i výměnu venkovních toalet v hlavní budově (směrem k buňkám pro rozhodčí) a výstavbu chodníku před vstupem do šaten.


  Prezident Jirka Pavlíček oficiálně přebírá od starosty Michala Popka zrekonstruované sociální zařízení v budově na hřišti

  "Děkujeme vedení obce za tenhle mimořádný počin. Jsem předsedou deset let a od počátku jsem se s kolegy z výboru klubu snažil něco se sprchami udělat. Byly pro ostudu. Vždycky ale chyběly peníze. Bez pomoci obce by se to nikdy nepohnulo," konstatoval Jirka Pavlíček při předávání stavby.

  "Že bych se na stará kolena nechal znovu nominovat do týmu? Za ty sprchy to stojí," neskrýval nadšení sekretář klubu Tonda Kříž. Na odlehčenou notu pokračoval i starosta Michal Popek: "Tak snad vám to ulehčí boje o udržení I.A třídy."


  Sprchy na hřišti v polovině července

  Stavební práce na hřišti ale nekončí. Pokračuje výstavba víceúčelového hřiště, které by mělo být hotové v říjnu. "Hřiště bude využívané celoročně, a to i za dlouhých zimních večerů. Proto také musíme vybudovat osvětlení od vstupní brány. A uvažujeme také o kurtu na beach volejbal, pokud o něj budou mít obyvatelé Lipenců zájem," dodal místostarosta Miroslav Čížek.
  (jkl)