• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda

  Definitivně: Záchrana! A můžeme se těšit na velké derby (29. 6. 2014)

  Tak nakonec se naděje na záchranu stala skutečností a lipenecký A tým pokračuje v 1.A třídě i v ročníku 2014/15. Potvrdil to definitivně Pražský fotbalový svaz.

  Zároveň víme, že se můžeme těšit na velké derby se sousední Zbraslaví, které se na úrovni A týmů nehrálo dobrých padesát let. Sousedé totiž byli vždy výše a my jsme na ně koukali zdola. A zatímco my jsme postupně vyšplhali ze III. třídy do 1.A, Zbraslav teď sestoupila z přeboru.

  Soupeři v 1.A třídě
  Budeme mít 23. srpna velmi ostrý start. Hrajeme hned na úvod v Modřanech. A poslední zápas podzimu bude právě se Zbraslaví. Další soupeři jsou víceméně "staří známí": Stodůlky, Nebušice, Podolí, Slivenec, Kunratice, 1999 Praha, Újezd Praha 4, Jižní Město Chodov, ČAFC B, Střešovice B, Aritma B.

  Ze soutěže tak zmizely čtyři nejsilnější celky. Cholupice postoupily z prvního místa, druhá Krč se odhlásila, takže když bylo zapotřebí dalšího týmu v přeboru (nepřihlásily se falešná Bohemka Střížkov a Viktorka Žižkov B), slovo padlo na áčko Střešovic. Navíc Braník požádal o přeřazení do 1.A třídy skupiny A. Tak moc chce postoupit do přeboru a tahle skupina se mu zdá moc těžká...

  Soupeři ve II. třídě
  Také béčko uchovalo příslušnost ke II. třídě. Začíná 6. září doma s Chuchlí B. Dalšími soupeři jsou Miškovice B, SK Modřany B, Lochkov, Olymp, Slivenec B, Stodůlky C, Střešovice C, Nebušice B, Řeporyje B a Zbraslav B.

  Soupeři ve III. třídě
  Mladíci v céčku budou zápolit s těmito protivníky: Řepy B, Lysolaje, Advokát, Olymp B, Bohnice, Suchdol B, Spoje Praha, Bílá Hora B, Čechie Smíchov B, Praga C. Premiérový mač je na programu 6. září doma proti Spojům.

  Soupeři starších žáků v I. třídě
  Starší žáci budou pokračovat v I. třídě a za soky budou mít: Dukla Jižní Město, Podolí, Kyje, Hostivař, Fotbalová akademie Praha B, Šeberov, Praga, Libuš a Třeboradice. Začíná se doma 6. září se Šeberovem.

  Soupeři mladších žáků ve II. třídě
  Bývalá starší přípravka se v nové kategorii mladších žáků (trenér Jirka Pospíšil) utká s těmito mužstvy: Řepy, Lochkov, Nebušice, Čakovice, Radotín, Fotbalová akademie Alexe Zbura, Březiněves, Troja, Zličín B, Bílá Hora. Začínáme doma 6. září s Březiněvsí.

  Soupeři starší přípravky
  Starší přípravka pod vedením Allan Kheila bude hrát v této skupině: Slivenec, Fotbalová akademie Alexe Zbura, Uhelné sklady, Vyšehrad, Ruzyně, Bílá Hora, Řeporyje, Chuchle, Nebušice. Začínat by měla s Bílou Horou 6. září (nebo si utkání předehraje, protože o víkendu chystáme Pohár Ivana Haška).

  Soupeři mladší přípravky
  A nakonec nejmenší borci v mistrovských soutěžích, svěřenci trenérů Petra Vokáče a Dana Karase, se utkají s těmito týmy: Březiněves, Přední Kopanina, Aritma, Čakovice, Zbraslav, Satalice, Fotbalová akademie Praha (Střížkov), Praga, Řepy, Fotbalová akademie Alexe Zbura, Střešovice. První zápas by měl být doma s Pragou 6. září (nebo v týdnu před tímto víkendem).
  (jkl)