• Výsledky
    A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda
    Rozlosováno: skupinou smrti je béčko (1. 1. 2014)

Kuba "Kutílek" Novák losuje skupiny Turnaje lipeneckých čtvrtí

Memoriál Pepy Vejvody 2014 aneb Turnaj lipeneckých čtvrtí, který se uskuteční v sobotu 4. ledna, je rozlosován.

Malá ručka Kuby "Kutílka" Nováka, který z poháru tahal jednotlivá losovací pouzdra s názvy týmů, rozhodla takto: Ve skupině A (kterou na památku lipenecké osobnosti nazvěme Skupina Vlasty Hvězdy) hraje obhájce titulu Bambouzek, loni třetí Beverly, Parcelona a znovunalezený tým Lipenecká verbež kapitána Vlasty Houdka.

Ve skupině B (opět na památku zesnulého zasloužilého člena nazvěme Skupinou Slávy Havla) pak startují hlavní favorité na vítězství Lipe Boys, Kazín, Babies, Arsenal Praha a Ptáci. Bohužel letos nestartuje tým Hasičů, kteří vždy disponovali největším fanouškovským zázemím. Prostě ale nedali tým dohromady, podobně jako například loni Verbež.

Co to znamená? Že ve skupině Vlasty Hvězdy jsou spíše starší a zkušené týmy a ve skupině Slávy Havla spíše mladší borci, kteří si to o postup do semifinále rozdají mezi sebou. I když: vše je relativní. I staří harcovníci Bambouzek budou mít ve svém středu patnáctiletého a šestnáctiletého hráče (mladí Tik a Kosan), Beverly čtrnáctiletého a šestnáctiletého (mladí Hlagy a Taška) a Parcelona čtrnáctiletého a patnáctiletého (mladí Čechíno a Krbeček).

Takže ještě jednou pro přehlednost:
    Skupina A - Vlasty Hvězdy
    Bambouzek
    Parcelona
    Lipenecká verbež
    Beverly Hills

Skupina B - Slávy Havla
    Lipe Boys
    Kazín
    Babies
    Arsenal Praha
    Ptáci

Prvními zápasy začne skupina B v 9:00. Lipe Boys hrají proti Ptákům a Kazín proti Arsenalu. Hraje 2x6 minut.

Důležité dokumenty
    Pravidla najdete ZDE.
    Soupiska ZDE.
    Harmonogram a losování ZDE.

Znovu opakujeme, že podmínkou startu u registrovaných fotbalistů je zaplacení členských příspěvků za podzim 2013. A to spousta lidí ještě nemá.

Důležité termíny
    Pro ty, kdo stihnou zaplatit nebo už zaplaceno mají, zde máme několik důležitých termínů.

3. ledna 14:00 - brigáda na starém hřišti - stavění stanů
    4. ledna 8:30 - sraz hráčů, vybírání startovného (případně příspěvků)
    4. ledna 9:00 - výkop prvních dvou zápasů

Ohlasy na los

Vlasta Procházka, obhájce Bambouzek: Když chceš vyhrát, musíš porazit každého. Ale obhajoba bude letos těžká, vždyť nám s Robasem zmizelo 9 gólů. (Nejlepší střelec posledních tří ročníků Robin Poul je zraněn a v turnaji nenastoupí - pozn. jkl)

Honza "Krbec" Kerbach, Parcelona: Snad se na nás konečně usmálo štěstí. Los je narozdíl od minulých let přijatelný.

Vláďa "Halgy" Halgaš, Beverly: U mě dobrý. Rozdělilo se to na skupinu mladých a starých. My staří si zahrajeme fotbal a mladí ať se třeba pokopou...

Petr "Šťuch" Stauch, Ptáci: I když je skupina velmi těžká, stejně si to užijeme.

Radek "Čína" Činovec, Lipe Boys: Letos máme velmi těžkou skupinu, ale věřím, že si s tím poradíme.

Vlasta "Pudyk" Houdek, Lipenecká Verbež: Velice těžkej los, ale my se s tím poperem.

Honza "Tyčka" Týč, Arsenal: S losem jsme spokojeni a porveme se o postup.