• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda
  Povedlo se to! Osobnosti i diváci odcházeli spokojeni (23. 6. 2013)

  Oslavenci při slavnostním nástupu

  Povedlo se to! Oslava narozenin fotbalových legend Ivana Haška, Vladimíra Šmicera, Jana Kollera a všeuměla Jakuba Koháka přilákala na lipenecké hřiště okolo dvou tisíc lidí. A po skončení turnaje i po předvedení ukázek lipeneckých dětí, hasičů, modelářů, Sokolek, cvičenek aerobiku i kickboxerů a po diskotéce odcházeli domů spokojeni. Diváci i účastníci oslav.

  Předcházely tomu ale perné chvíle organizátorů. Logistika dopravy hvězd na akci několikrát přivedla hlavního impresária Jiřího Vopršala na pokraj infarktu. "To snad není možný, velký kluci se přece omlouvají sami," lamentoval, když jeden herec dvě hodiny před začátkem telefonoval, že slíbený kolega nemůže přijet, protože za něj (volajícího) musí zaskočit v odpoledním představení muzikálu. Další superstar se prý pokazilo auto. Další trčí v zácpě na Strakonické... Takové zprávy vedly ke změnám v sestavách a improvizaci na poslední chvíli. A větám, že se na to můžeme vy... a příště už žádná oslava nebude.

  Jak se však Libor Bouček chopil mikrofonu, program naskočil a vydal se po kolejích podle připraveného scénáře. Úspěšná starší přípravka zazpívala lipeneckou hymnu, hvězdy vyběhly na trávník, školní děti zazpívaly blahopřání a Agáta Prachařová slavnostně vykopla míč (i botu). A turnaj se rozjel.

  Holky Sokolky předvedly hráčům i divákům, jak se v Lipencích slaví masopust. A medvěd vylekal Jana Kollera
  Foto: Milan Bureš, MAFRA - více fotografií tohoto autora ZDE


  V nejlepším světle se předvedl Šmíca Team, i když v posledním zápase nečekaně prohrál s Kohinho Teamem. Měl však ve svém středu famózní střelce Patrika Bergera, Ivo Ulicha nebo malého Jirku Šmicera. Ten dokonce přestřílel svého tátu Vladimíra i dědu Ladislava Vízka. Dal dva góly. Navíc se blýskl i krásným centrem, který přistál na hlavě moderátora Martina Hrdinky a ten krásně rozvlnil síť.

  Výsledky
  Háša Team - Kohinho Team 2:2
  Šmíca Team - Dino Team 4:1
  Kohinho Team - Dino Team 1:3
  Háša Team - Šmíca Team 2:4
  Šmíca Team - Kohinho Team 3:4
  Dino Team - Háša Team 7:4

  Tabulka
  1. Šmíca Team 11:7 6 bodů
  2. Háša Team 11:10 4 b.
  3. Kohinho Team 7:8 4 b.
  4. Dino Team 8:12 3 b.

  Martin Vaniak třímá míč, Karel Poborský se domáhá zapískání malé domů

  Vítězný pohár, který věnovala firma Sabe, si tak odvezla rodinná firma Šmicerů. Naopak cenu útěchy Kyselou pr... převzal sympatický obr Jan "Dino" Koller. Ale vzal to s úsměvem a v Lipencích se mu moc líbilo. Ale to opravdu asi všem. Marek Jankulovski nelitoval cesty vlakem přec celou republiku tam a zpátky, Jakub Kohák poslal v neděli ráno děkovnou sms: "Diky moc za organizaci oslavy a paradni den!"

  Takže po všech kletbách a stresu z posledních dnů a hodin před akcí se v neděli v podvečer sešli hlavní organizátoři, aby promysleli, na čem postaví oslavu příští rok...
  (jkl)

  Píšou o nás jinde:
  iDNES.cz: V Lipencích se slavilo. Diváky bavili Ruppert, Kohák i Šmicer junior
  iDNES.cz: Šebrle si v Lipencích zahrál s Kollerem. Už mám dvě nabídky, smál se
  Blesk.cz: Takhle kope Agáta! Před fotbalovými hvězdami ztratila botu
  Sport.cz: Šmicerové sebrali na turnaji fotbalových hvězd Haškům pohár
  Rozhlas.cz: Desetibojařská legenda Roman Šebrle fušuje do fotbalu, ale bránit neumí
  Ahaonline.cz: Prachařovi v akci: Agátě uletěla bota, Jakub se otrávil jídlem!
  Prima Family: VIP Zprávy