• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým C tým St. a ml. Přípravky Články Stará garda
  Kluci se dočkali aquaparku (28. 8. 2012)


  Nádherné zpestření tréninku. Kluci si na písku zahráli plážový fotbal


  Soustředění lipenecké mládeže úspěšně pokračuje. "Nikomu se nestýská, všichni jsou v pohodě," hlásí i po třetím dnu trenér Michal Špaček. Šéf kempu Radek Šilhan dodává: "Všichni jsou zdraví a podle vlastních slov spokojení."


  Útok v netradičním dresu i obutí vede David Čech


  V Klášterci totiž v úterý krásně vyšlo počasí. Po dopoledním tréninku na trávě se celá squadra odpoledne přesunula do aquaparku. Tam si nejprve střihla "mistrovství světa" v plážovém fotbale.


  Tomík Netolický v souboji s Vojtou Doubkem. A kdo je to v pozadí? Ano, do Klášterce se přijel podívat i trenér starší přípravky Jirka Pospíšil


  Fotbal na písku je krásným zpestřením tréninku. Borci se musí naučit jinak zpracovávat míč i jinak zabírat na měkkém povrchu - zaměstnávají jiné svalové partie. K vidění byla apousta ostrých, ale fér soubojů. Nejužitečnějším hráčem turnaje byl vyhlášen Matěj Müller.
  A po fotbale hupky do bazénu


  A konečně došlo také na koupání. Vzduch o teplotě kolem 28 stupňů k ponoření do chladné vody přímo sváděl. Navíc měli Lipaňáci k dispozici skluzavky a skokanské můstky. Skokanem dne se stal David Čech, který předvedl salto z věže!


  Jóó skluzavka, to je naše!


  Desítky dalších fotek najdete na www.facebook.com/KempGoool .

  První přátelák mladších žáků
  Hned po návratu ze soustředění si mladší žáci zahrají svůj první přátelák. V sobotu 1. 9. hrají od 10 hodin doma proti Zbraslavi. Sraz nejpozději v 9:30 na hřišti.
  (jkl)