• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  Pokyny pro účastníky soustředění v Klášterci nad Ohří (26. 6. 2012)


  Hotel Sport v Klášterci nad Ohří

  Sezóna skončila a můžeme se pomalu chystat na další. Nejmladší lipenečtí fotbalisté pojedou tentokrát na letní soustředění do severočeského Klášterce nad Ohří.

  Nástup je v neděli 26. srpna mezi 14. a 15. hodinou přímo v místě soustředění, tedy v Kláštercí nad Ohří ZDE. Náš klub nezajišťuje dopravu, rodiče se musí domluvit mezi sebou a dovézt kluky na místo třeba po dvou nebo po třech.

  Konec soustředění a tedy vyzvednutí dětí je v pátek 31. srpna okolo 17. hodiny tamtéž.

  V Klášterci budou kluci ubytováni v nově rekonstruovaném hotelu v těsné blízkosti hřiště a hlavně - o tréninkovou náplň se budou starat profesionální trenéři a záštitu nad soustředěním drží vítěz Ligy mistrů v dresu FC Liverpool, vicemistr Evropy a současný manažer reprezentace Vladimír Šmicer. Jestli bude zase pálit slunce, určitě všichni přivítají blízký aquapark s nejdelším venkovním tobogánem v republice.


  Letecký pohled na areál hřiště v Klášterci nad Ohří se sousedícím hotelem a nedalekým aquaparkem  Aquapark v Klášterci nad Ohří


  Soustředění bude šéfovat zkušený pořadatel fotbalového kempu s názvem Góóól Radek Šilhan a pomáhat mu budou trenéři s A nebo B licencí, možná že i Petr Mikolanda, který hrál i za anglický West Ham United. O trenérech si přečtěte ZDE

  Z lipeneckých trenérů bude přítomen Michal Špaček a jeho asistent Jaroslav Karban. Každopádně to znamená, že o kluky bude postaráno 24 hodin denně.

  Co je na programu
  Šéf kempu Radek Šilhan píše na svém webu: "Cílem kempu není udělat během týdne z vašich dětí nové reprezentanty. Děti musí kemp především bavit! Mají přece prázdniny… Tréninkový plán vychází ze skutečnosti, že děti absolvují během roku klasický tréninkový proces a nehodláme děti o prázdninách fyzicky ani psychicky fotbalem zatěžovat.

  Hlavní náplní bude po celý týden zdokonalování míčové techniky, vedení míče, práce s míčem, zpracování míče v klidu i v pohybu, hra jeden na jednoho, schopnost uvolnění se a zejména střelba, protože není nic krásnějšího, než když vaše dítě dá gól…

  Je připravena spousta zajímavých fotbalových soutěží pro děti, doplňkové sporty jako nohejbal nebo plážový fotbal, které mají za cíl jednak zdokonalit u dětí techniku práce s míčem a jednak zábavnou formou vytvořit vztah k fotbalu jako takovému. Děti absolvují denně dvě hlavní tréninkové fáze a jednu doplňkovou, ve které budeme využívat tělocvičnu, případně prostory aquaparku k rozvoji obratnosti a stability."


  Pokoj v hotelu Sport v Klášterci nad Ohří


  Ubytování
  Kluci budou ubytováni ve dvou až čtyřlůžkových pokojích v novém hotelu (do provozu uveden v roce 2008) v areálu fotbalového hřiště, na každém pokoji je vlastní sociální zařízení (sprcha a WC) a televize. Rozpis pokojů dostaneme dopředu, takže si kluci budou moci rozdělit, kdo s kým bude spát, ještě před odjezdem.

  Stravování
  Stravovat se budeme přímo v hotelu v jídelně. Pro děti je zajištěna plná penze včetně svačiny dopoledne i odpoledne, pitný režim na celý den. Stravování zajištěno podle zásad vyvážené stravy sportovce. Snídaně formou bufetu, ostatní jídlo jednotné.


  Hřiště v Klášterci nad Ohří


  Co s sebou
  Na místě dostanou kluci dres, štulpny a trenýrky. Ty s Vaším dovolením po soustředění stáhneme a budeme je používat jako herní soupravu pro mistrovské nebo přátelské zápasy. Kluci nafasují i míče, takže je nemusejí brát s sebou. Naopak si je za poplatek 200 Kč můžou potom nechat.

  Kromě kopaček, chráničů a láhve na pití (nějaké odolnější, prosíme nikoli PET lahev) by dětí měly mít tyto věci: 1x obuv do sportovní haly – hladká podrážka, 1x přezůvky, 1x obuv k vodě (pantofle, sandály, žabky), 2x tepláková souprava, 1x šusťáková bunda do deštivého počasí, 5x tričko, 5x spodní prádlo, 2x kraťasy, příp. sportovní trenýrky, 5 párů sportovních ponožek, 1x čepice (kšiltovka), 1x plavky, 3x ručník (jeden větší k vodě), 1x pyžamo, osobní a hygienické potřeby, opalovací krém, náplasti na puchýře, sluneční brýle – pokud je dítě zvyklé používat, léky – pokud pravidelně užívá (viz. nástupní list), kapesné dle uvážení rodičů – doporučujeme max. 300,-Kč.
  V místě jsou i jiná sportoviště než fotbal, a tak je možné si s sebou vzít pingpongovou pálku, tenisovou raketu nebo florbalovou hůl. Seznam je ke stažení ZDE.

  Potvrzení a formuláře
  Při nástupu na soustředění, při kterém budou v neděli asistovat i lipenečtí trenéři, bude třeba odevzdat:
  - doplatek 3000 Kč
  - nástupní list (ke stažení ZDE
  - souhlas rodičů s účastí syna a s pravidly soustředění (ke stažení ZDE
  - lékařské potvrzení a bezinfekčnost (ke stažení ZDE
  - kopii kartičky od pojišťovny

  Jak se tam dostat
  Zde je mapka:

  Zvětšit mapu

  Kdo je přihlášen
  1 Fulík Albert
  2 Havel Petr
  3 Karban Jaroslav
  4 Špaček Max
  5 Bydžovský Adam
  6 Doubek Michal
  7 Doubek Vojtěch
  8 Porš Daniel
  9 Stoulil Nikolas
  10 Stoulil Tobias
  11 Bláha Jan
  12 Halgaš Martin
  13 Müller Matěj
  14 Vodička Marek
  15 Čech David
  16 Hartmann Adam
  17 Šmerda Dominik
  18 Netolický Tomáš
  19 Kadlec Lukáš
  20 Ondruška Jakub
  21 Dražan Dino
  22 Nauš Theodor
  23 Janauer Viktor
  24 Kábele Tomáš
  25 Šmejc Ondřej
  26 Stoy Jiří
  27 Zima Jakub
  28 Slížek Albert
  29 Kulveit Jonáš
  30 Krycner Tomáš
  trenér Špaček Michal
  asistent Karban Jaroslav st.

  Na fotografie z loňského kempu nelipeneckých kluků se můžete podívat ZDE
  (jkl)