• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  Turnaj je vylosován, áčko je skupinou smrti (31. 12. 2011)

  Novoroční turnaj lipeneckých čtvrtí 2012, neboli Memoriál Pepy Vejvody, je rozlosován. Svou pravačkou rozhodl na Nový rok odpoledne o osudu mužstev pětiletý Matěj Císařovský

  Po brigádě (přenesení branek a vytyčení hřišť), které se zúčastnili pouze zástupci týmů Bambouzek, Beverly, Ptáci a Parcelona, se losování uskutečnilo ve stánku U Chytrého klandru.

  A takto rozhodl los:

  Ve skupině A budou hrát Beverly, Lipe Boys, Járin, Parcelona a Kazín. Ve skupině B Bambouzek, Ptáci, Hasiči, Lipenecká verbež a Arsenal Praha.

  Jasné je, že skupina A je letos "skupinou smrti". Na dvě postupová místa do semifinále si dělají čáku minimálně čtyři týmy. A ani dříve potácející se Járin tentokrát nebude slabý; posílil.

  Skupina B je papírově slabší, ale o postup si to rozdají také nejméně tři týmy.

  Autentický pohled na lístky právě vytažené z osudí

  Jak na los reagovali přítomní šéfové týmů? Kapitán obhájce Bambouzku Pavel Kosík suše poznamenal: "Spokojenost. V cestě za obhajobou nám nic nestojí v cestě!"

  Loni bronzový tým Beverly , který letos výrazně omladí, nebyl příliš nadšen, nicméně kapitán týmu Vláďa Halgaš konstatoval: "Když chceš vyhrát, stejně musíš porazit každého. A my se o to popereme!"

  Hrající kouč Parcelony, která loni vyklidila stupně vítězů a skončila šestá, Honza "Krbec" Kerbach také nehýřil nadšením. "Malý Íček (Matěj Císařovský - pozn. red.) mě nepotešil. Je to těžký los," poznamenal.

  A poslední přítomný kapitán, nehrající boss Ptáků Martin "Čína" Činovec, se už vidí s pohárem v ruce: "Konečně zase po 11 letech budeme vytištěni na štítku vítězů!"

  Ostatní týmy, jejichž zástupci se brigády nezúčastnili, mají šanci dohnat manko v pátek při stavění stanů.

  Kompletní rozlosování ZDE. Kapitáni týmů si můžou stáhnout stáhnout soupisku, kterou se budou prezentovat v sobotu dopoledne. ZDE.
  (jkl)