• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  Je rozlosováno, sestupovat budou tři (1. 7. 2010)

  Mistrovské soutěže pro ročník 2011/12 jsou rozlosovány. Sekretář klubu Antonín Kříž se zúčastnil losovacího a informačního aktivu Pražského fotbalového svazu a přinesl následující informace:

  „A“ mužstvo začíná v neděli 21. srpna doma jako tradičně s AFK Podolí B. Nová mužstva ve skupině jsou Sokol Troja (spadla z 1.A třídy), TJ Klánovice, Suchdol a hlavně Zbraslav „B“, která byla na poslední chvíli přeřazena z druhé skupiny. Derby s tímto tradičním soupeřem hrajeme na Zbraslavi v 9. kole 16. nebo 15. října.

  Ačko už má připravené dva přátelské zápasy, a to 30. července v 17 hodin s Řeporyjemi na hřišti v Jinočanech a 14. srpna doma s SK Nusle v 17:30. Obě mužstva jsou z 1.A třídy, takže to bude prověrka jako hrom.

  „B“ mužstvo začíná v sobotu 3. září doma se sestupujícím z 1.B třídy, nám dobře známým Gordic Kačerov „A“. Ten nám to asi bude chtít "osladit". Novým účastníkem této skupiny je Olymp Praha a Modřany „B“.

  „C“ mužstvo začíná 3. nebo 4. září venku také s nám známým mužstvem, a to Sparta Košíře „B“. Dále náš tým čekají například Advokát Praha, TJ Radlice, Lysolaje a FC King ( to jsou „A“ mužstva, jiná nemají). Céčko hraje skoro všechna utkání doma samostatně v době, kdy áčku a béčko hrají venku. Jen jednou hrají všechny tři týmy doma stejný víkend.

  Starší žáci začínají 4. září doma s SK Ďáblice

  Starší přípravka hraje neoficiální soutěž 7+1 a za soupeře bude mít FK Neratovice-Byškovice, Junior Praha, Dolní Chabry, Dubeč, Háje SOS, ČAFC Praha, Slavii Jesenice nebo Viktorku Žižkov.

  Mladší přípravka (4+1 na 2 hřiště) začíná 4. září doma s Kolovraty. Je ve skupině se 14 účastníky, takže si kluci zahrají dost. Jsou zde vložena dvě kola do týdnu (středy) 7. a 21. září. Pokud si někdo potřebuje osvěžit pravidla, jsou na stránkách www.fotbalpraha.cz ZDE.

  Kompletní rozřazení týmů do skupin najdete ZDE.

  Další zajímavosti:
  Pražský přebor má v nové sezoně 18 účastníků, protože Viktorka Žižkov „B“ se odhlásila z divize a nikomu z přeboru se do divize nechce. Proto PFS ještě doplnil přebor o jedno mužstvo. Tím postupovala mužstva i z druhých míst, takže i Bílá Hora z naší skupiny postoupila do 1.A třídy.

  Pro tuto sezonu to znamená, že se bude muset snížit počet mužstev v přeboru na 16 a tím „asi“ spadnou 4 týmy (není to ještě potvrzeno, sestupový a postupový klíč se teď bude tvořit). Tím se to bude posouvat i do nižších soutěží a u nás v 1.B třídě budou sestupovat minimálně 3 mužstva ze skupiny. "Takže je nutné zabrat hned od začátku a hrát nejlépe v horní polovině tabulky. Jinak jak spadne áčko, jde dolů i béčko," upozorňuje Antonín Kříž.

  Pražský fotbalový svaz se od 1. července stěhuje do Kozí 915/7 (bývalá budova ČMFS). Takže kdo půjde na disciplinárku, STK apod., nepůjde už na Děkanku, ale do Kozí.

  Sekretář také žádá všechny vedoucí mužstev, aby mu hlásili všechny výsledky domácích zápasů (včetně poločasů) SMS na 602387725.

  (tk, jkl)