• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  Sen splněn. Máme tělocvičnu (9. 2. 2010)  Sen několika lipeneckých generací byl splněn. V Lipencích konečně stojí tělocvična a fotbalisté v ní mohou přes zimu trénovat!

  V úterý se tedy zvedla opona a fotbalisté mohli mezi prvními vběhnout na zbrusu novou palubovku. Ta je ze speciální umělé hmoty, odpružená, takže by měla šetřit kotníky a kolena sportovců. Zatím jsou k dispozici dvě házenkářské branky, na které se dá v pohodě hrát fotbálek, připravené jsou koše na basketbal, namalovaná jsou hřiště na tenis, házenou, volejbal, nohejbal... Každý si asi najde sport, který mu bude vyhovovat.

  Prvními, kdo do haly vonící novotou zavítal, byla fotbalová přípravka. Po trmácení se do tělocvičny na Zbraslavi nebo v Klínci to byla vítaná změna. Kde se vzalo, tu se vzalo, najednou se objevilo 18 prcků. Pravda, po zimě skoro všechno z fotbalové abecedy zapomněli. Bude velmi těžké naučit je znovu krotit míč a zvládat fotbalové základy. Jako bychom byli znovu úplně na začátku.


  První rozcvička přípravky v nové tělocvičně

  Stejně tak přilákala nová tělocvična i dospělé fotbalisty. Dosud chodilo na tréninky hráčů, že bys je na prstech spočítal, a hle: do vyhřáté haly přišlo 21 (!) borců. Své zřejmě sehrála i příznivá vzdálenost od nálevny U Lišků, kam mnozí ještě zpocení po tréninku spěchali.

  První den sice ještě chyběly lavičky v šatnách nebo teplá voda ve sprchách, ale zaplaťpánbu za ty dary. Díky vstřícnosti školy i místního úřadu jsme mohli zahájit i v těchto provizorních podmínkách. Věříme, že se vše bude jen zlepšovat a zimní příprava přispěje k lepším jarním výsledkům všech mužstev.


  První fotbálek áčka v nové hale

  A mimochodem: první fotbálek Staří - Mladí vyhráli s drtivou převahou ti zkušenější, a to o osm gólů!

  Připomeňme jen další rozvrh tréninků všech týmů:
  pondělí 17-18 předpřípravka
  úterý 17-19 přípravka, 19-20:30 dospělí
  středa 17-19 dorost
  čtvrtek 17-19 žáci
  (jkl)