• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám

  Do Lipenců přijede Slavia (27. 10. 2009)

  Po oslavách 90 let lipenecké kopané, kdy na hřišti válely celebrity jako Ivan Hašek, Ladislav Vízek nebo Tomáš Matonoha (více zde), přivítáme na stadionu Na Průhonu další slavný tým. Přijede pražská Slavia. Nebude to však squadra Karla Jarolíma, ale družstvo dívčí přípravky, která změří síly s našimi nejmladšími kluky v přátelském utkání. Hraje se v sobotu 7. listopadu od 9:30.

  Přípravku čeká v listopadu ještě jedno vystoupení pod širým nebem (nebudou-li padat trakaře), 21. listopadu se v 10 hodin utká s Cholupicemi. V neděli 13. prosince pak chlapci vyjedou do Dobřichovic na tradiční halový turnaj.

  Halové turnaje je čekají i v novém roce. Naplánovány jsou 10. ledna a 21. února v nové hale v Radotíně. V neděli 14. března pak zamíříme do Braníka na turnaj na umělé trávě.

  Mladší žáci na umělce v Radotíně
  Mladší žáci se chystají také na zimní turnaj, který připravili kolegové v Radotíně. Hrát se bude na umělé trávě v sobotu 9. ledna a o týden později. První hrací den jsou na programu dva zápasy ve skupině, další sobotu jeden zápas ve skupině a jeden o celkové umístění. Stejný model pak žáky čeká 13. a 20. února.

  V Radotíně bude zřejmě startovat i áčko na podobném turnaji jako letos a loni v zimě. Organizátoři předběžně potvrdili, že se turnaj bude konat, ale neuvedli ještě přesné termíny a rozlosování.

  Tréninky v tělocvičně
  Všechna mužstva také od začátku listopadu čeká příprava v tělocvičně. Protože ta lipenecká ještě není dokončena, musíme vzít zatím zavděk azylem v Klínci jako loňskou sezónu.

  Vždy v úterý budou trénovat žáci od 17:30, po nich od 19:00 dorost a od 20:30 áčko a béčko. Čtvrtky od 17:30 má vyhraženy přípravka.

  Od začátku příštího roku bychom pak už podle starosty Michala Popka mohli trénovat v hale v Lipencích.
  (jkl)