• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám

  Nová sezóna je rozlosována (9. 7. 2009)

  Po grandiózních oslavách 90 let fotbalu v Lipencích pomalu přichází nová sezóna. Sekretář Antonín Kříž se zúčastnil aktivu Pražského fotbalového svazu a přivezl rozlosování všech mistrovských soutěží našich týmů.

  Áčko začíná v I.B třídě v neděli 23.8. v 17:00 doma s týmem INFERNO PRAHA (Forum Ukrajinců) - Velmi kvalitní tým Ukrajinců, který skončil minulou sezonu na 3. místě tabulky, se spojil s Infernem. Nový název tedy zní INFERNO PRAHA.

  Dále doma postupně přivítáme Modřany, Košíře, Lochkov, Řepy, Čakovice a Radotín „B“. Ven pojedeme na Podolí “B“, Střešovice „B“, Nusle, Gordic Kačerov, 1999 Praha, a Zličín „B“.

  Béčko začíná ve II. třídě doma v sobotu 5.9. v 17:00 s Gordic Kačerov „B“, který je ve skupině místo Bohnic „B“. Jinak má stejné soupeře i pořadí zápasů jako loni áčko. Jen místo Advokátů máme Střešovice „C“.

  Mladší dorost je ve skupině se 14 účastníky a začíná doma v neděli 6.9. v 14:15 s Přední Kopaninou. Protože začíná až v září, jsou dvě kola, a to 12. a 13. vložena v týdnu. A to hned ve středu 9.9. doma s LOKO VLTAVÍN v 17:00 hodin.

  Mladší žáci začínají také doma, a to v sobotu 5.9. v 14:45 s týmem Háje Jižní Město. Jelikož je mužstvo losováno na 14 účastníků (ve skupině je jich 13), má jako mladší dorost vložena dvě kola 12. a 13. také do týdne. A to hned ve čtvrtek 10.9. doma s týmem Sportovní Jižní Město v 17:00 hodin.

  Mini 8 začíná také 5. nebo 6. 9., ale venku na Xaverově. Doma pak o týden později 12.9. v 10:00 hodin s Infernem Praha. Prckové mají skupinu o 10 mužstvech a špatné je, že jsou to týmy trochu vzdálenější. "Nepodařilo se mi při aktivu skupinu vyměnit," omlouvá se Antonín Kříž.

  Kompletní rozpis všech mužstev budeme mít poté, až dostaneme termíny zápasů mužstev, kde hrajeme venku.

  V průběhu prázdnin se budou dojednávat přátelské zápasy. První jistý je zatím pro áčko, a to 2.srpna doma s mužstvem SK Zbraslav „A“.

  Mladší žáci a přípravka jedou 22. srpna na tradiční soustředění do Lučkovic u Blatné, kde mají také zajištěny přátelské zápasy v Blatné, Miroticích, Bělčicích a Čimelicích.

  Tak vzhůru do sezóny, kéž by navázala na tu nedávno skončenou, která se OPRAVDU POVEDLA!
  (jkl)