• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  Zimní turnaj v Radotíně začínáme 17. ledna (2. 12. 2008)


  Snímek z minulého turnaje v Radotíně ze zápasu proti Letům, který jsme remizovali 1:1. Nakonec jsme skončili na 4. místě z osmi účastníků. o loňském turnaji zde


  Lipenecký A tým se po letošní poměrně úspěšné premiéře na zimním turnaji v Radotíně příští rok na umělou trávu za řekou Berounkou vrátí. V sobotu 17. ledna bude od 19 hodin hrát první zápas pod umělým osvětlením proti Nové Vsi a pokusí odstartovat k minimálně 4. místu jako letos, ale spíše lepšímu.

  Naši fotbalisté loni neodstartovali dobře, ale od 3. kola se zlepšovali a pak už neprohráli. "Po počátečních problémech na turnaji výkon gradoval a výsledkem byly velmi solidní výsledky proti celkům vyšších tříd," říká k tomu trenér Honza "Krbec" Kerbach.

  Hlavně se ale mužstvo dalo dohromady, sehrálo se, utužilo a pak vyhrálo jarní část sezóny. V konečném součtu to sice na postup nestačilo, ale teď, když po podzimu vede, by to mohlo dávat ještě větší smysl. "Vedení mužstva turnaj vítá, jsem rád, že jsme si ho prosadili, i když startovné není nejlevnější. Nesporně ale pomůže souhře. Kromě zápasů na umělce se samozřejmě bude také trénovat tělocvičně v Klínci a později také venku," dodal Krbec.

  Rozpis našich zápasů (skupina A)
  1. kolo: sobota 17. 1. 19:00 Lipence - Nová Ves hrajeme v modrých dresech
  2. kolo: neděle 25. 1. 17:00 Radotín "B" - Lipence červenobílé dresy
  3. kolo: neděle 1. 2. 11:00 Lipence - Dobřichovice modré dresy
  4. kolo: neděle 8. 2. 15:00 Lipence - Tempo modré dresy
  5. kolo: úterý 17. 2. 19:00 Králův Dvůr - Lipence modré dresy

  Skupiny o umístění se budou řešit těsně po odehrání základních skupin. Tři týmy postoupí do skupiny o 1. - 6. místo a budou hrát už jen se třemi týmy postoupivšími ze skupiny B. Mužstva na 4.-6. místě ve skupině budou hrát skupinu útěchy o celkově 7.-12. místo v turnaji. Jestliže tedy chceme hrát důstojnou roli, musíme v první fázi skončit nejhůře na 3. příčce tabulky skupiny A.

  (jkl)