• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Mladší dorost Mini 10 Mini 8 Články Napište nám
  Vítězství v turnaji obhájila Parcelona (8.1.2005)


  Vítězná Parcelona: Pavel Přibyl, Honza Kerbach, Pavel "Mikša" Rubeš, Pavel Šubrt, Petr "Brdy" Bernklau, Jarda "Taška" Kábele. Na snímku chybí Pavel "Zip" Rulík a Milda Tůma.
  Další fotografie zde.


  Tradiční vánoční turnaj lipeneckých čtvrtí opanoval tým Parcelona. Vyhrál třikrát z posledních čtyř ročníků a obhájil své minulé prvenství. Tentokrát to bylo ale "o prsa", stejně bodů mělo družstvo Bambouzku, vzájemný zápas však vyhrála Parcelona 1:0.

  Vánoční turnaj se tentokrát přesunul až na začátek ledna, protože přes Vánoce bylo málo volných dní. A stěhovat se musel i z hlavního hřiště, terén byl tak měkký, že by trávník po 15 zápasech asi vypadal jako po tsunami. Hlavní zásluhu na tom, že se turnaj mohl uskutečnit na starém hřišti, má celek Slátanina v čele s Martinem "Čínou" Činovcem. Patří mu velký dík.

  Stejně tak hlavnímu pořadateli Honzovi Kerbachovi, kterému na náhradní termín nádherně vyšlo počasí (v pražském Klementinu dokonce padl teplotní rekord, bylo 13,7 stupně). Pro něho bylo ale hlavním poděkováním vítězství v turnaji. Hrál za Parcelonu. V týmu měl dále Pavla "Zipa" Rulíka, Pavla "Mikšu" Rubeše, Pavla Přibyla, Pavla Šubrta, Jardu "Tašku" Kábeleho, Petra "Brdyho" Bernklaua a asi minutu hrál i Milda Tůma, kterého ale zradilo koleno.

  Oproti loňsku chyběl tým z Kazína, který se rozpadl v předvečer turnaje, dále Kladrubáci, jejichž část byla na horách, a Járin, jehož členové finišovali s rekonstrukcí hospody, aby mohli v neděli otevřít. Jako nováček přijel zpoza řeky (Vltavy) a údolí (Břežanské) tým Ohrobce.

  A tak se na starém hřiští objevilo šest týmů, hráli vždy čtyři hráči v poli a brankář systémem každý s každým 2x10 minut. A dopadlo takhle:

  1. Parcelona 12 bodů, skóre 14:4
  2. Bambouzek 12 bodů, skóre 8:3
  3. Rokle 8 bodů, skóre 5:5
  4. Slátanina 5 bodů, skóre 4:5
  5. Ohrobec 3 body, skóre 5:13
  6. Půliči 2 body, skóre 2:8

  Cenu fair-play by si zasloužil Vašek Cipra, který dal v utkání s Půliči důležitý gól, ale pak se přiznal, že byl míč už v autu.

  Kompletní výsledky:
  Parcelona - Bambouzek 1:0, - Rokle 0:1, - Slátanina 3:1, - Ohrobec 6:1, Půliči 4:1
  Bambouzek - Rokle 4:1, - Slátanina 1:0, - Ohrobec 2:1, Půliči 1:0
  Rokle - Slátanina 1:1, - Ohrobec 2:0, - Půliči 0:0
  Slátanina - Ohrobec 2:0, - Půliči 0:0
  Ohrobec - Půliči 3:1

  ¨ Bohatá fotogalerie zde.