• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Mladší dorost Mini 10 Mini 8 Články Napište nám
  Skvělý víkend: nikdo neprohrál (19.9.2004)

  Lipenečtí fotbalisté prožili skvělý víkend. Ani jedno mužstvo neokusilo hořkost porážky. Potěšilo to zejména u mladší přípravky, která dala svůj vůbec první mistrovský gól a získala ve Zličíně první bod za remízu 1:1. Starší přípravka rozdrtila Gordic Zlíchov na jeho hřišti 11:1.
  Dorost doma remizoval 1:1 s Modřany, béčko si poradilo s Radlicemi B 2:0 a áčko zdolalo Modřany B 2:1.

  Kompletní program našich mužstev o víkendu:

  mini 10 Sobota 18. září 8:30
  Gordic - Lipence 1:11 (1:2) (hřiště Radlice)
  První gól dali domácí a už už jsme mysleli, že si zase odvezeme příděl. Ale naši mladí hráči se vzpamatovali a ještě do poločasu dvěma brankami výsledek otočili. No a ve druhém poločase už se hrálo jen na jednu branku a naši střelci se předháněli v tom, kdo dá hezčí gól.

  Mladší dorost Sobota 18. září 13:45
  Lipence - Modřany 1:1 (0:0)
  V souboji dvou týmů, které ještě neztratily bod, se zrodila remíza, i když bychom mohli říci, že nespravedlivá. Po Vonáškovi totiž vstřelil branku ještě Procházka, ale rozhodčí nepochopitelně zapísla ofsajd.

  B tým Sobota 18. září 16:30
  Lipence B
  - Radlice B 2:0 (2:0)
  Béčko Radlic nakonec nekousalo tak, jak jsme po remíze 1:1 v přípravném zápase trochu čekali. To spíš naši hráči bojovali sami se sebou, se svou nepřesností. A v závěru s brankářem hostí, který se rozchytal k parádnímu výkonu. Obě branky padly z brejků, nejprve gólmana překonal Mázdra, poté Přibyl.

  Mini 8 Neděle 19. září 12:30
  Zličín - Lipence 1:1 (1:0)
  Mladší přípravka dosáhla prvního postupného cíle. Dala svůj první gól a přivezla první bod ze Zličína. Chlapci sice prohrávali od 6. minuty a soupeř měl stále navrch, ale ve druhé půli stačil jeden povedený útok Michala Suchiňáka, který nahrál Járovi Jakšovi - a mohli jsme se radovat z prvního úspěchu!

  A tým Neděle 19. září 16:30 hodin
  Lipence
  - Modřany B 2:1
  Áčko zabralo a po předchozí porážce dotáhlo zápas do vítězného konce. Branky vstřelili Pavlové Rulík a Přibyl. V tabulce se tak áčko drží na 4. místě.
  (jkl)