• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 •  
  A - tým B - tým Mladší dorost Mini 10 Mini 8 Články Napište nám
  Zazářila starší přípravka, dorost a béčko, propadlo áčko (13.9.2004)

  Uplynulý víkend přinesl pro naše barvy překvapivé výsledky. V nejlepším světle se představila starší přípravka (mini 10), která porazila Chabry 9:1. Příjemnou zprávu poslali z Dolních Měocholup dorostenci, kteří tam vyhráli 2:0. A béčko vystřílelo ve Střešovicích vítězství 7:1. Naopak propadlo áčko, jež dostalo na Tempu pět gólů. Mladší přípravka podlehla dokonce šestnáctigólovým rozdílem

  Kompletní výsledky našich mužstev o víkendu:

  B tým Sobota 11. září 10:30
  SK Střešovice C - Lipence B 1:7 (1:4)
  Béčko hrálo nakonec na trávě, nikoli na škváře, jak stálo v rozpise, a náležitě si zápas užilo. Už dlouho se nestalo, aby některé z našich mužstev vyhrálo venku takovým rozdílem, rozhodně ne v novém tisíciletí. Branky vstřelili Mázdra 4, Kábele, Krištof a Přibyl.

  Mladší dorost Sobota 11. září 17:00
  Dolní Měcholupy - Lipence 0:2
  Dorostenci dokázali vyválčit tři body i v Dolních Měcholupech. Obě branky vstřelil kapitán týmu Radek Šedivý.

  Mini 8 Neděle 12. září 14:00
  Lipence
  - Junior Praha D 0:16 (0:6)
  Mladší přípravka na svého soupeře opět nestačila. Zatím je hra našich nejmenších chaotická, někteří možná ani netuší, že hrají fotbal. Ale to se spraví, hlavní je neklesat na mysli.

  Mini 10 Neděle 12. září 15:00
  Lipence
  - Chabry 9:1 (5:0)
  Vítězství starší přípravky je překvapivé, protože Chabry v první kole vyhrály 8:2, proto se tak výrazný rozdíl ve skóre nečekal. Čtyři branky vsítil Jirka Antoš a je spolu s Vítkem Mázdrou z béčka na čele tabulky střelců. Tři góly dal Landa, po jednom Krejzar a Martinec. Dědek si dal vlastní gól.

  A tým Neděle 12. září 17 hodin
  Tempo B - Lipence 5:2 (2:0) A na závěr víkendu se do bojů o body vydalo áčko. Trenéra Jamrika ale výkon svěřenců zklamal, už v 6. minutě to bylo 2:0. Nepomohlo ani dvojí rychlé střídání. Branky vstřelili Stauch a Bernklau. (jkl)