• Výsledky
    A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda

Předpřípravka - sezóna 2013-14

Krásný výkon a bronzové medaile z prvního Minicupu (21. 9. 2013)

Předpřípravka pózuje s medailemi za třetí místo na Minicupu

Předpřípravka trenérů Petra Vokáče a Dana Karase se zúčastnila prvního Minicupu, turnaje nejmenších nadějí. A lipenečtí kluci předvedli výborný výkon a dovezli bronzové medaile.

Lipence – Kunratice 3:0
    Konečně přišel turnaj, kdy kluci svůj první zápas neprospali a začali bojovat od začátku. Odnesly to Kunratice, které se pořádně nedostaly ani ke střele na bránu. Gólově se prosadil Daník Oujeský, Matěj Císařovský a Lukáš Oujeský.

Slavia Praha – Lipence 6:2
    Hned druhé utkání jsme hráli s nejsilnějším soupeřem (i když nakonec nikoli vítězem turnaje). Slávistická souhra byla o chlup lepší než naše. Sešívaní bojovníci byli silnější, bojovnější a hlavně efektivnější. První půlku jsme s nimi hráli vyrovnané utkání do stavu 2:2. Střelecky se prosadil Ondra Pech a David Bydžovský. Slávisté nás poté zatlačili a vyhráli utkání 6:2.

Lipence – ČAFC Praha B 11:0
    Pro kluky z Čafky to byl první turnaj v životě a asi ani moc netrénovali. "Více k tomuto utkání napsat nemohu, protože jsem akorát stíhal zapisovat góly," konstatoval trenér Dan Karas. Lukáš Oujeský dal 5 gólů, David Bydžovský 4, Vašek Pavel 2 a Ondra Pech 1.

Lipence - ČAFC Praha A 5:0
    O něco fotbalovější bylo áčko domácího týmu. I tak jsme je nepustili do vážnější šance a Vojta udržel další čisté konto. Klukům se podařilo vstřelit pět gólů. Ondra Pech, nejmladší Tobík Prášek 1x (z pen.), Lukáš Oujeský 2 a jeden gól padl po společné střele (z mého pohledu). Venca Pavel i David Müller oba tvrdí, že ho dali právě oni. :-)

ABC Braník – Lipence 3:3
    Klíčové utkání, ve kterém jsme Braník přehrávali celý zápas. Dokonce jsme vedli 3:1 po brance Daníka Oujeského a dvou trefách Davida Bydžovského. Bohužel Braník dokázel v poslední minutě dvěma góly vyrovnat na konečných 3:3. Braník tento turnaj nakonec vyhrál. Kdybychom Braník dokázali porazit, o celkovém pořadí na prvních třech místech by rozhodovalo skóre (počet bodů by byl stejný).

Lipence – TJ Březiněves 5:3
    Utkání s Březiněvsí mohlo být klidnější nebýt hloupých gólu v naší brance. Kvůli nedůrazné obraně a slabšímu výkonu brankáře jsme soupeři dovolili dát tři branky. Za stavu 3:3 nám tuhla krev v žilách, protože se blížil konec a pokud jsme chtěli medaile, museli jsme vyhrát. Naštěstí se nám povedlo utkání dovést do vítězného konce a vyhráli jsme 5:3. Branky dával David Müller, Venca Pavel, Matěj Císařovský 2, Lukáš Oujeský.

Háje SOS – Lipence 0:2
    Háje jsme přehráli, po jednom gólu dali Lukáš Oujeský a Davida Bydžovský.

Lipence – TJ Straky 7:0
    Opět jednoznačné utkání, které jsme vyhráli 7:0. David Bydžovský 3, Ondra Pech, Daník Oujeský, Venca Pavel, Lukáš Oujeský

Junior Praha – Lipence 0:6
    Poslední utkání turnaje už kluci byli dost unavení a více na střídačce zlobili, než povzbuzovali své spoluhráče v poli. V tomto zápase bych chtěl vyzdvihnout výkon Tobíka Práška, který i přesto, že byl nejmenší, naběhal za balónem tento zápas nejvíce. Gólově se prosadili David Müller, Daník Oujeský, David Bydžovský 2 a Lukáš Oujeský 2.

Chtěl bych poděkovat všem klukům za přístup k turnaji, za vstřelené branky (Lukáš Oujeský a David Bydžovský nejvíce z týmu: 13). I ti nejmenší se snažili, i když to pro ně bylo těžké. Počasí nám vyšlo a kluci si fotbalové odpoledne užili a už se těší na další tvrdou dřinu na tréniku v pondělí.

Sestava: Vojta Beran, Ondra Pech, David Müller, Daník Oujeský, Lukáš Oujeský, Patrik Říha, Venca Pavel, Filip Mrlík, Tobík Prášek, Matěj Císařovský, David Bydžovský
    (dk)

Fotogalerie
    Návod na prohlížení: další fotka se zobrazí poté, co kliknete na nápis "další" nebo jen na jakékoli místo na fotce. Komu nestačí toto minialbum, větší fotky najde ZDE