A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda
    Sezóna 2014/15

17. kolo - 7. 6. 2015
    Nebušice nám daly zapomenout na vítězství

Nebušice - Sokol Lipence 14:7

K předposlednímu zápasu jara jsme nastoupili v Nebušících, které vedou tabulku, proto to mohl být zápas o celkové prvenství v soutěži. Nebušice spolupracují s Aritmou, takže mají mužstvo doplněné o hráče technicky a hlavně fyzicky vyspělé.

V začátku zápasu nás soupeř přetlačil a rázem jsme prohrávali o 3 branky a několikrát perfektně zasáhl brankář Ondra Soukup. V dalším průběhu jsme se přizpůsobili, hra se vyrovnala a po několika hezkých akcích snížili na 5:6.

Další zádrhel tohoto utkání byla silně přerostlá tráva, takže jsme měli problém ukopnout balon, natož si přesně přihrát. V druhé polovině klukům po víkendovém třetím zápase docházely síly a soupeř odskočil na konečných 7:14.

Během celoroční soutěže jsme už sehráli lepší zápasy, ale klukům nelze moc vyčítat. Soupeř byl tentokrát lepší a využil výhody domácího hřiště.

Příští neděli v posledním zápase hostíme TJ Ruzyně a v případě vítězství se umístíme na předních místech tabulky, což je pro tento kádr úspěch.

Sestava: Ondra Soukup, Míša Doubek, Adam Kheil, Adam Bydžovský, David Bydžovský, Marek Kazda, Jakub Klufa, Honza Bláha, Jirka Firbach, Jára Karban
    Branky: Kazda 3, Klufa 2, A. a D. Bydžovský 1, Firbach 1

(ak)