• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  Sezóna 2007-08
  Mini 10


  Starší přípravka zase nedala gól

  Za okamžik dostaneme první gól v turnaji. Brankář Jesenice z trestňáku propálil vše, co mu stálo v cestě
  další fotografie zde


  Starší přípravka byla zase bita jako žito. Na turnaji v Modřanech opět nedala gól a obsadila poslední místo s mrazivým skóre 0:13.

  Přitom soupeři ve skupině nebyli rozhodně k nepřekonání. Hned v první minutě prvního zápasu proti Jesenici trefil Viktor Kábele tyč a vypadalo to, že bude jen otázkou času, kdy se přes nepříliš jistou obranu a brankáře prosadíme. Jenže opak byl pravdou. K trestňáku z půlky hřiště se postavil gólman Jesenice a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Naši hráči se pokusili o vyrovnání, ale nebyli moc důslední. Místo toho přišel dvě minuty před koncem druhý gól a bylo rozhodnuto.

  Druhý zápas proti Modřanům, v jejichž družstvu hrály tři holky, rozhodla jediná chyba brankáře Sama Kobranova za celý turnaj. Roh soupeře mu prošel mezi nohama a útočnice Modřan z půl metru dorazila míč do sítě. Nic dalšího domácí nepředvedli. Ale bohužel ani naši fotbalisté (kromě trestňáku těsně vedle pravé šibenice), a tak jsme opět nezískali ani bod.

  Poslední zápas ve skupině se proti nám postavil celek Libuše B, který předtím uhrál jen bod a vůbec nevypadal "zlobivě". Ale místo toho, abychom na něj "vlítli", vynutili si převahu a zápas rozhodli, opět jsme inkasovali. Útočníci pak nehráli vůbec agresivně, takže na postupové góly jsme vůbec neměli nárok.

  Zápas o umístění už bylo hotové vraždění neviňátek. Potvrdilo se, že druhá skupina (A) byla o mnoho kvalitnější než naše béčko. Pro ilustraci: všechna utkání o umístění vyhrály týmy ze skupiny A, a to bez obdrženého gólu. My jsme navíc dostali pořádnou "oblož", 7:0.

  Pochvalu zaslouží snad jedině Šimon Weiss, který bojoval i proti o dvě hlavy větším protihráčům, dále Sam Kobranov, který zachránil více gólů, než jich dostal, a Marek Netolický, který vybojoval spoustu míčů, jen je ještě nedokáže správně rozehrát a zužitkovat.

  Sestava: Sam Kobranov - Marek Netolický, Honza Halgaš, Šimon Weiss, Víťa Felix, Anička Brousilová, Viktor Kábele, Míša Pokorný, Fanda Pírek, Matěj Cuřín

  Celkové pořadí
  , 1. Rokycany
  2. Modřany
  3. Dukla
  4. Libuš B
  5. Libuš A
  6. Jesenice
  7. Sedlčany
  8. Lipence
  (jkl)