• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  Sezóna 2006-07
  Mini 10 a 8

  Exhibice proti maminkám - 28. 6. 2007
  Maminky bojovaly statečně


  Společné foto mladší i starší přípravky s maminkami
  Foto: Michal Ondruška
  další fotografie zde

  a také zde
  a ještě zde  Je dobojováno, jarní sezóna skončila. Poslední akcí na lipeneckém hřišti byl exhibiční zápas přípravky proti maminkám. Diváků se sešlo jako na mistráky áčka a kdo přišel, ten nelitoval. Ne že by snad po trávníku běhaly paní Ronaldinhové nebo Beckhamové, ale koukat bylo na co.

  Bylo fantastické vidět dámy v nejlepším věku v dresech, trenkách a štulpnách, v nichž se obvykle na hřišti potí jejich mužské protějšky. Někdy to sice vypadalo na nebezpečnou hru vůči vlastní osobě, jindy zas malý kluk po zásahu ostřejší maminky vyletěl nohama vzhůru, často také některá z mladých paní po míči šmátla rukama, ale celkově to byla paráda.

  Není třeba vyzdvihovat jednotlivé individuality. Nový kouč A týmu Honza "Krbec" Kerbach, který tým maminek vedl, byl s výkonem spokojen. Jediné, co ho mrzelo, bylo, že nemohl po zápase se svým "ženstvem" do sprch.

  A jak jednotlivé zápasy dopadly? Starší přípravka, pro kterou to byl poslední zápas před odchodem do kategorie mladších žáků a na velké hřiště, maminky porazila 3:1, branky dali Viky Kábele, Martin Kotrč (svou premiérovou v lipeneckém dresu) a Dominik svoboda, za maminky Jana Cuřínová. Mladší přípravka remizovala 2:2 a na penalty prohrála 10:5. Branky dali Honza Halgaš a Mirka Mišáková-Svobodová po dvou.

  Ale, jak už řečeno, to nebylo to nejdůležitější. Hlavně že maminky viděly, že na hřišti to není žádná ulejvárna, že se nikdo nezranil a že jsme se s dobrou náladou rozloučili se sezónou. Ať žije sezóna 2007/08!

  Sestava maminek: Petra Kudrnová - Míša Ondrušková, Andrea Kábelová, Pavla Novotná, Irena Skalská, Hanka Fousková, Jana Pírková, Marcela Kerbachová, Pavlína Brousilová, Jitka Krůtová, Bohunka Halgašová, Radka Šalamounová, Mirka Mišáková-Svobodová, Maruška Plecháčková, Jana Cuřínová

  další fotografie zde
  a také zde
  a ještě zde
  (jkl)