• Výsledky
    Mini 10

Vítězství bylo téměř nezasloužené

20. kolo - 2. 6. 2007
    Čechoslovan Chuchle - Sokol Lipence 2:3 (1:0)

Souboj uprostřed hřiště. Lukáš Fousek se snaží zastavit útok šikovného domácího útočníka. Přihlížejí Michael Suchiňak a Martin Kotrč

Jestliže se o nějakém vítězství dá mluvit jako u utrpěném, tak je to určitě tohle. Přípravka podala opět velmi slabý výkon a na hřišti poslední Chuchle si koledovala o výprask.

Naopak domácí fotbalisté, kteří ještě na podzim dostávali i přes dvacet gólů, se hodně zlepšili a po většinu utkání byli lepším týmem. Byli rychlejší ve startu na míč, měli lepší zpracování a dávali si lepší přihrávky. Naši hráči obranou počínaje a útokem konče většinou jen naslepo bouchali do míče a nebyli s to udržet balón déle na svých kopačkách.

Soupeř, která dosud okusil vítězství jen jedinkrát, se nabízené šance chopil a tlačil se k naší brance. Pak Suchi zbytečně ztratil míč na své polovině, Chuchle zaútočila a Mirek Šrámek zfauloval jejího útočníka. Trestňák soupeře Jarda Brousil podcenil, podskočil ho a chuchelský hráč byl sám před naprosto prázdnou brankou. 1:0.

Ani v začátku druhého poločasu se naši hráči nezlepšili. A když pak Chuchle udělala rychlý útok po levém křídle, bylo zle podruhé. Jardovi opět vypadl míč přímo před nohy domácího útočníka a bylo to 2:0.

Naštěstí hned z rozehrání dvojice Viky Kábele a Honza Šalamoun protlačila míč za obranu a posledně jmenovaný snížil na 2:1.

Chuchle maličko odpadla fyzicky a naši hráči se dostávali k její brance častěji. Viktor měl dvě šance, ale ani jednou nedal. Poprvé měl přehodit vybíhajícího brankáře, ale trefil jen jeho ruce, podruhé dal slabý trestňák sotva do velkého vápna.

Ale přece jen to odčinil. Suchi ho poslal do ulice a Viky levačkou přes vybíhajícího brankáře trefil šibenici chuchelské branky.

A to ještě nebylo všechno. Pět minut před koncem se na branku domácích řítil Suchi a obránce ho povalil k zemi. Kapitán Dan Ondruška si postavil míč na penaltu a už potřetí na jaře spolehlivě zavěsil.

Uf! Vítězství bylo téměř nezasloužené. Jestli takhle budeme hrát v dalších zápasech nebo příští rok v mladších žácích, můžeme se jít zahrabat.

Sestava: Jarda Brousil - Lukáš Fousek, Dan Ondruška, Mirek Šrámek, Viktor Kábele, Michael Suchiňak, Marek Petreje, Martin Kotrč, Honza Šalamoun, Tomáš Kábele, Ondřej Pavel

Příští zápas:
    Sobota 9. června 10:00