A - tým B - tým C tým Starší žáci Přípravka Články Stará garda
    Sezóna 2011/12
    Mladší přípravka 4+1

Turnaj mladší přípravky v Kunraticích - 21. 1. 2012
    Úspěšná mladší přípravka má další zlato

Vítězný tým mladší přípravky pózuje se zlatými medailemi za vítězství na turnaji v Kunraticích

Kluci ročníku 2003-04 kráčejí od úspěchu k úspěchu. Vyhráli už svůj třetí velký turnaj. Po Davli (více zde) a Zbraslavi (více zde) vyhráli v sobotu v Kunraticích.

Sokol Lipence - Dolní Chabry 6:0
    Kluci měli původně ze soupeře obavy, zejména kvůli porážkám v minulosti, nicméně od začátku bylo jasné, kdo z utkání vyjde jako vítěz. Kombinace nám šla lépe než soupeři a byli jsme také důrazní v zakončení. Soustavný tlak jsme zúročili dvěma brankami Dominika Šmerdy a o ostatní branky se až na Marka Vodičku podělili všichni hráči z pole. Martin Halgaš neměl moc práce s udržením čistého konta. Lepší začátek jsme si nemohli přát.
    Branky: D. Šmerda 2, D. Čech, M. Müller, D. Porš, N. Stoulil 1

Sokol Lipence - Sokol Dolní Počernice 4:0
    Vzhledem k dalším výsledkům a k systému turnaje, kdy se dle pořadí ve skupině rovnou postupovalo do utkání o umístění, jsme tušili, že utkání s Počernicemi bude klíčové pro šanci bojovat o celkové vítězství. Kluci se dobře koncentrovali a pokračovali ve výkonu z předchozího utkání. Gólů padlo o něco méně, ale i tak vítězství 4:0 a další čisté konto Martina Halgaše nám dávalo velké šance na první místo ve skupině.
    Branky: D. Čech, M. Müller, D. Porš, M. Vodička

Sokol Lipence - Slovan Kunratice 2004 3:1
    Možná půlhodinovou pauzou mezi utkáními, možná mírným podceněním soupeře, jehož starší tým hrál v druhé skupině, jsme s kunratickými 2004kami sehráli nejvyrovnanější utkání. Kombinace nám nešla tak jako v předchozích utkáních, nicméně vůle po vítězství a větší zkušenosti starších hráčů našeho mužstva převážily výsledek v náš prospěch. Opět jsme dali čtyři branky, bohužel ale jedna z nich padla do naší branky, "Poršík" nechtěně odrazil centrovaný míč pod břevno naší branky. Nicméně v té chvíli jsme už vedli 3:0, po dvou brankách Matěje a krásné střely z dálky Davida. Už bylo jisté, že nás finále nemine.
    Branky: M. Müller 2, D. Čech

Sokol Lipence - Slavoj Suchdol 8:0
    Poslední utkání ve skupině jsme proměnili v exhibici. Proti nejslabšímu soupeři ve skupině jsme předváděli hru plnou rychlých přihrávek, narážeček a krásných branek. Suchdol nekladl odpor a od první minuty skóre naskakovalo v pravidelných intervalech. O branky se tentokrát starali pouze dva hráči, Dominik dal hat-trick, a Matěj pěti góly rázně vykročil pro korunu krále střelců.
    Branky: M. Müller 5, D. Šmerda 3

Kluci i trenér přebírají ocenění za vítězství v turnaji

Finále: Sokol Lipence - FSC Libuš 3:0
    Více než hodinovou pauzu před finále jsme vyplnili hlavně chlazením boule Davida Čecha. Holt blbnutí v šatně se nevyplácí, nicméně ani tento handikep nepoznamenal jeho výkon ve finále. Opět rozdával kvalitní přihrávky a nepouštěl soupeře do šancí. Bojovný výkon nepřipustil mnoho šancí soupeře a pokud něco prošlo, stál nám v zádech šikovný Martin Halgaš. První branku vstřelil Matěj, kdy ve skrumáži prostrčil míč z malého vápna a gólman soupeře nestačil zareagovat. Po čtyřech minutách jsme navýšili vedení, opět Matěj krásnou střelou pod víko rozvlnil síť. Utkání jsme i nadále měli pevně v rukou a před závěrečným hvizdem ještě Matěj stihl završit svůj hattrick. Po chvíli zazněla siréna a kluci se ve středovém kruhu ještě dlouho radovali. Halou znělo "Když Lipence nastupujou..." a čekalo nás předávání poháru a zlatých medailí.
    Branky: M. Müller 3

Turnajem jsme prošli bez jediného zaváhání, ani jednou jsme neprohrávali a jediný gól v naší síti nám nedal soupeř. Kluci, tentokráte pod vedením Jirky Pospíšila (Michal Špaček nemohl), předváděli nejlepší fotbal, žádná hra na náhodu, ale kvalitní přihrávky a zakončení. Pochvalu zaslouží všichni, Martin Halgaš byl jistotou v brance, David Čech byl skoro všude, bránil, útočil, dával branky, Dan Porš neprohrál snad jediný souboj a k tomu jako obránce přidal dvě branky, Marek Vodička a Niky Stoulil bojovali a dobře kombinovali, Dominik pětkrát rozvlnil síť a Matěj Müller se s 12 brankami stal nejlepším střelcem turnaje.

Velké díky patří organizátorům, za výbornou organizaci a krásnou halu. Rádi přijedeme za rok obhajovat.

Sestava: Martin Halgaš - David Čech, Daniel Porš, Matěj Müller, Marek Vodička, Dominik Šmerda, Nikolas Stoulil
    (pm)

Fotogalerie
    Návod na prohlížení: další fotka se zobrazí poté, co kliknete na nápis "další" nebo jen na jakékoli místo na fotce. Komu nestačí toto minialbum, větší fotky najde ZDE