• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Ml.dorost St.přípr. Ml.přípr. Předpřípr. Články St. garda

  Starší přípravka

  4. kolo - 1. 10. 2016


  Čechie Smíchov - Sokol Lipence 3:10 (2:4)


  Starší přípravka na hřišti Čechie Smíchov: trenéři Dan Karas a Martin Říha, stojící hráči zleva Tomáš Bernklau, Vašek Starý, David Müller, Vojta Beran, Salim Jurkevič, Jonáš Vojta, Patrik Říha, v pokleku Ondra Pech a Max Jermoljev

  Druhé utkání v řadě na hřišti soupeře čekalo v sobotu ráno na lipeneckou starší přípravku. Protože FA ČR zakazuje zveřejňovat tabulky soutěží přípravek, nevěděli jsme, s jakou úrovní hry na nás soupeř vyrukuje. Ale nakonec jsme to byli my, kdo v utkání herně i výsledkově dominoval. Domácí se snažili, ale výkon Lipenců byl fotbalovější.

  I tak nám ale k úvodní brance pomohlo štěstí, David Müller střílenou přihrávkou trefil obránce a ten si srazil střelu do vlastní sítě - 0:1. Ještě v úvodní části zvýšil Salim Jurkevič na 0:2.

  S postupujícím časem byla převaha Lipenců vyraznější, domácí se moc do zakončení nedostávali, jejich akce se většinou rozbíjely o dobře hrajícího Tomáše Bernklaua. Také Max Jermoljev v brance chytal s jistotou. A tak útok, hlavně aktivní David Müller a důrazný Salim Jurkevič mohli řádit dál. Druhý gól Davida přišel podobně jako první, rohový kop zahrávaný na první tyč si brankař srazil do sítě - 0:3. Po pár minutách si Salim s Davidem vychutnali domácí obranu a David zakončil - 0:4.

  Slabší chvilku, naštěstí ne moc dlouhou, si pak vybraly Lipence těsně před koncem druhé části hry. Hurá styl "všichni útočíme", který jsme po našem čtvrtém gólu chvíli praktikovali, vedl ke dvěma rychlým akcím domácích zakončených góly v naší síti.

  Naštěstí přišla přestávka a návrat k aktivní a pozorné obraně. A jistota vzadu přinesla ovoce vpředu, David Müller zvýšil svým čtvrtým gólem v utkání na 2:5. S postupujícím časem byla převaha Lipenců větší, a skóre rostlo dále, na sérii tří gólů Davida odpověděl stejným počtem Salim, jeho trefy přerušila jen přestávka.

  Poslední radost hrstky domácích fanoušků přinesl úspěšně provedený pokutový kop kapitánem domácích, kterým snížil na 3:8. Poslední slovo měly ale Lipence, David Müller dokázal ještě dvakrát skórovat a zaokrouhlit skóre na 3:10.

  Pomalu se tak začíná rýsovat osa týmu, v bráně předváděl dobrý postřeh a obětavost Max Jermoljev, obrana dominovala hlavně díky Tomášovi Bernklauovi a Patrikovi Říhovi. A kombinaci, přímočarost a koncovku zajistili David se Salimem.

  Branky: David Müller 6, Salim Jurkevič 4

  Sestava: Vojtěch Beran, František Žilka, Václav Starý, Jonáš Vojta, Max Jermoljev, Tomáš Bernklau, Ondřej Pech, Salim Jurkevič, David Müller, Patrik Říha
  (pm)