• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Ml.dorost St.přípr. Ml.přípr. Předpřípr. Články St. garda

  Starší přípravka

  3. kolo - 25. 9. 2016
  Poctivý trénink se vyplatil

  FSC Libuš - Sokol Lipence 9:5 (6:0)

  Lipenecká starší přípravka měla před třetím kolem vyrovnanou bilanci prohry a výhry, po vysokém vítězství z domácí půdy jsme tentokráte jeli na hřiště FSC Libuš. Ale Libuš je výrazně fotbalovější a důraznější soupeř než Řeporyje. Lipence tahaly v první polovině utkání za kratší konec, Libuš aktivně dostupovala a bourala naši snahu o rozehrávku a dařilo se jí i akce zakončovat, 3 góly jsme dostali v každé z prvních dvou čtvrtin.

  Bohužel jsme se chytli až za stavu 6:0, kdy gólovou sérii domácích ukončil aktivní David Müller, který pelášil po lajně a zakončoval z úhlu ranou pod břevno. Lipence se nadechly a po chvíli dal svůj vůbec první gól Vašek Starý. Soupeř stihl ještě odpovědět, ale naše nejlepší čtvrtina zaznamenala ještě góly Salima Jurkeviče a Ondry Pecha. Před poslední částí hry jsme prohrávali už jen 4:7 a cítili, že bychom mohli výsledek ještě zdramatizovat.

  Poslední čtvrtina ale přinesla soustředěnější obranu domácích, s níž jsme si nevěděli moc rady. Naopak domácí dokázali využít naší nepozornosti a zvýšit na 8:4. Max Jermoljev dokázal ještě snížit, nicméně poslední slovo měli domácí.

  I přes prohru však kluci zasloužili pochvalu, hlavně tedy za druhou polovinu utkání, kdy jsme k obětavosti a bojovnosti přidali i fotbalovost a byli za ní odměněni brankami.

  Branky: David Müller, Václav Starý, Salim Jurkevič, Ondřej Pech, Max Jermoljev

  Sestava: Vojtěch Beran, František Žilka, Václav Starý, Jonáš Vojta, Max Jermoljev, Tomáš Bernklau, Ondřej Pech, Salim Jurkevič, David Müller, Matěj Císařovský
  (pm)