• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Ml.dorost St.přípr. Ml.přípr. Předpřípr. Články St. garda

  Starší přípravka

  2. kolo - 17. 9. 2016
  Poctivý trénink se vyplatil

  Sokol Lipence - FK Řeporyje 19:5 (7:3)

  V prvním zápase jsme objevili chyby, ale snažili jsme se je odstranit. Celý týden kluci nacvičovali ofenzivní situace, ukazovali jsme si, kam má jít nahrávka, a co udělat pro to, aby nás soupeř nepřehrával. Byl to těžký týden, protože jsme drilovali do zblbnutí. Ale zřejmě se vyplatilo! Kluci pochopili, co po nich chci, kam má balón létat, a jak má hra vypadat.

  Výkon samozřejmě nebyl optimální, ale oproti prvnímu zápasu přišel obrovský pokrok.

  Měli jsme dvě omluvenky od Maxe a Fandy, a tak jsme povolali kluky z mladší přípravky Daníka Dostála a Patrika Říhu. Daník létal po levé záloze a dokázal vymyslel několik gólových přihrávek a Patrik byl velká opora v obraně, málokdo přes něj prošel.

  Do brány se od začátku postavil Ondra Pech a předvedl pár neskutečných zákroků. Za první dva zápasy se v bráně vystřídali 4 brankáři a ani jeden nepropadl, všichni si své odchytali výborně.

  Hlavní zbraní našeho mužstva jsou kluci, kteří zůstali v klubu a bojují za lipenecké barvy dál. Jak David Müller, který dokáže soupeře neskutečně vymotat, přejít s přehledem přes dva hráče a zakončit, tak Salim Jurkevič, který ztratí míč málokdy a tváří tvář gólmanovi se nikdy nemýlí. Oba kluci dali osm gólů.

  Další gól přidal Matěj Císařovský a v posledních pěti minutách neskutečně zabral Jonďa Vojta a povedlo se mu dát dva góly.

  Poděkování patří celé sestavě, protože celý týden poctivě dřeli na tréninku a výsledek se dostavil hned v další zápase. Další týden jedem na silnou Libuš.

  Sestava: Ondra Pech, Matěj Císařovský, Salim Jurkevič, David Müller, Vojta Beran, Tomáš Bernklau, Daniel Dostál, Patrik Říha, Václav Starý, Jonáš Vojta
  Branky: Jurkevič a Müller 8, Vojta 2, Císařovský
  (dk)