• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Ml.dorost St.přípr. Ml.přípr. Předpřípr. Články St. garda
  Mladší dorost

  Přátelsky - 18. 6. 2017
  Kanonáda nakonec skončila našim vítězstvím

  Sokol Lipence - Olympia Šeberov 6:5 (2:3)

  Kuba Ondruška vyráží střelu soupeře

  Dorostenci už své mistráky dohráli před dvěma týdny, a tak si na závěr sezóny pozvali kolegy ze Šeberova. Opět bylo mnoho omluvenek, a tak jsme mužstvo skládali na poslední chvíli.

  Hned v 5. minutě jsme ale slavili první gól. Matěj Müller utekl po křídle a zkusil nacentrovat před branku. Brankář hostí byl asi trochu oslněný sluníčkem a srazil si míč za svá záda.

  Pak se ale začali osmělovat hosté. Převzali iniciativu, dobře si nahrávali a hbitá křídla dávala našim bekům co proto. Během deseti minut Šeberov skóre otočil a vedl 2:1.

  Potom však Marek Vodička předvedl parádní centr před branku z levého křídla a Tomáš Krycner si krásně naběhl a hlavou prostřelil brankáře.

  Bohužel do poločasu ještě soupeř opět přetáhl vedení na svou stranu.  Po změně stran začali naši kluci hrát jako polití živou vodou. Nebo naopak jim hosté dávali hodně prostoru. Lukáš Navara perfektně utekl po levém křídle a přehodil brankáře - 3:3.

  Další akci opět režíroval Lukáš. Znovu se uvolnil na levé straně a předložil luxusní centr do vápna a tam Tomáš Krycner po sprintu přes půlku hřiště (hrál v té době pravého beka) zblízka dal na 4:3 pro naše barvy.

  Hosté se ale nevzdávali a zase vyrovnali, když střela útočníka se odrazila od tyčky do zad brankáře Kuby Ondrušky a pak do sítě.  Hrálo se nahoru dolů, obrany byly celkem otevřené a bylo otázkou času, kdy se útočníci znovu prosadí. Za naši stranu se trefili ještě Lukáš Navara a Tomáš Krycner. Hřebíček do rakve mohl zatlouct Vojta Doubek, ale snad ze dvou kroků neuvěřitelně přestřelil.

  V poslední minutě ještě Šeberov snížil na konečných 6:5.

  Celkově to byl ale hezký zápas z obou stran, některé kombinace hlavně ve druhém poločase byly velmi líbivé. Dorost se ale ještě s míčem definitivně nerozloučil. V pondělí je normálně trénink a ve čtvrtek jdeme na fotbalgolf do Modřan.

  Sestava: Ondruška - Stoy, Kábele, Šlachta, Pokorný, Kadlec, Krycner, Doubek, Dražan, Navara, Dav. Čech, Dan. Čech, Vodička, Müller
  Branky: Krycner 3, Navara 2, Müller
  (jkl)