• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Dorost Žáci Přípravka Články Napište nám
  Sezóna 2006-07
  Dorost

  Dorost už je v semifinále

  2. kolo zimního turnaje v Radotíně - 25. 2. 2007
  Lipence - Český lev Beroun 4:1 (3:0)


  Martin Lang se snaží projít přes berounského obránce. Ten v následujícím okamžiku nechal nohu na zemi, Martin přes ní přepadl, ale slečna rozhodčí penaltu nezapískala
  další fotografie zde


  Zimní nebo lépe řečeno předjarní příprava se zatím dorostu daří. Na turnaji na umělé trávě v Radotíně zvítězil i ve svém druhém utkání ve skupině a má zajištěn postup do semifinále. V neděli (na tzv. Vítězný únor) porazili naši chlapci Český lev Beroun 4:1, když se jim vydařila především první polovina zápasu.

  V úvodu zápasu totiž lipenečtí borci hráli chytře. Beroun nebyl špatný, ale svěřenci trenéra Václava Cipry se pohlednou kombinací dostávali do slibných šancí a tři z nich dokázali využít. "Zpočátku se mi výkon líbil. Kluci si dobře přihrávali, předváděli krásné akce a dobře stříleli," řekl kouč.

  Po přestávce Lipaňáci svůj náskok ještě zvýšili a vedli už 4:0. Potom však na ně padlo jakési uspokojení a jako by úplně přestali hrát. Za poslední půlhodinu nebyla vidět pořádná přihrávka, kluci vypouštěli souboje. A Beroun toho dokázal aspoň částečně využít. Převzal iniciativu a stále častěji se dostával před brankáře Kubánka. Ten sice dvakrát zabránil gólu, ale pak dostal podobný gól jako minulý týden. Byl povyběhnutý z branky a šikovný útočník hostí ho přehodil.

  V této fázi uspokojili pouze oba stopeři Radek Šedivý a Jirka Chroustovský, na ostatní jako by padla deka. Nedařily se přihrávky, zpracování míče, kluci přicházeli o míče.

  Celkově se ale účast v turnaji dá hodnotit už teď pozitivně. Lipenečtí dorostenci neskončí hůř než čtvrtí. "Je to dobrá příprava. Povrch je velmi dobrý, počasí přeje, můžeme dát šanci širokému kádru. Co víc bychom si mohli přát," uvedl trenér Václav Cipra.

  Branky: Lang 2, Chroustovský, Šedivý
  Sestava: Kubánek - Sedláček, Šedivý, Chroustovský, Kovalčík - Týč, M. Cikrt, J. Cikrt, T. Švorc - Lang, Menšík
  Střídali: L. Švorc, Veselý, Provazník, Žák a Vodrážka

  V dalším zápase zvítězily Kunice nad Lety 6:1.
  Tabulky skupiny
  1. Kunice 10:2 6 b.
  2. Lipence 7:3 6 b.
  3. Lety 3:9 0 b.
  4. Beroun 2:8 0 b.

  Další zápas:
  Sobota 3. 3. 11:00 Lipence - Kunice
  (jkl)