• Rozpis sezóny
 • Výsledky
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A - tým B - tým Mladší dorost Mini 10 Mini 8 Články Napište nám
  B tým - III. třída, oddělení A

  "Paliči" se předháněli v zahazování šancí (2.10.2004)
  5. kolo:
  Sokol Lipence B - Suchdol B 2:0 (1:0)

  B tým nastoupil oslaben o zraněného Tůmu, který po zranění kolena zřejmě vynechá celý zbytek podzimu, a o Přibyla, který byl o víkendu mimo Prahu. I tak se ale naši hráčí pustili do soupeře s vervou a vytvářeli si obrovské šance.

  Nejprve se do jasné gólovky dostal Netolický, který si hezky naběhl, dostal se za obranu, ale z deseti metrů pálil nad. Poté Vodvářka netrefil míč dobře před odkrytou polovinou branky snad z pěti kroků. A po ukázkovém uvolnění Petr "Kutil" Novák volil místo profesorské umístěné střely z malého vápna ránu nártem, jenže mu míč sjel na šajtli a pak mu málem nestačila ochranná síť za horní brankou.

  Střeleckou mizérii protrhl až Vítek Mázdra. Obešel brankáře, ale dostal se do špatného úhlu. Nicméně mazácky zamířil a vracejícího gólmana přehodil lahůdkově "do vinglu".

  To však od našeho útočníka byla poslední povedená střela. Ve druhé půli zazdil tři tutovky tváří v tvář brankáři. Postupně nastřelil nohy a ruce gólmana a jednou pálil zcela vedle.

  Pak se však protáhl kolem hostujícího obránce, ten ho srazil a kopala se penalta. Navíc suchdolský kapitán nevydržel s nervy, povalil "Kutila" a šel pod sprchy. Ale ani pokutový kop nebyl z naší strany bez trápení. "Pešek" Šindelář nastřelil jen gólmanovy nohy, naštěstí byl u vyraženého míče první a dotlačil ho do sítě.

  Další pokusy už přišly vniveč. Jako by se naši hráči předháněli v zahazování šancí a spalovali jednu za druhou. Netrefili se ani Kábele či Vejvoda, do brankáře mířil střídající mladíček Procházka, který jinak hru dopředu oživil.

  Hosté si moc příležitostí před Kerbachem nevytvořili, zodpovědná obrana v čele se zaskakujícím kapitánem Činovcem jim toho moc nedovolila.

  Branky: Mázdra, Šindelář
  Sestava: Kerbach - Vodvářka (46. Vejvoda) Šindelář, Činovec, Havlíček - Netolický, Kábele, Košař, Šubrt (46. Procházka) - Mázdra, Petr Novák (70. Hájek)
  (krb)