5. kolo - 6. 10. 2024
    Béčko i bez koučů přejelo Točnou

Sokol Lipence B - TJ Točná 6:2 (3:1)

V šanci je Honza Cikrt, ale gól z toho nebyl

Béčko dokázalo v pohodě převálcovat Točnou i bez gólmana a obou koučů, kteří byli pracovně mimo. Do branky si stoupl Pavel Krejzar a patří mu díky za to, že nenechal B-tým ve štychu.

Nečekaný gólman. Při absenci několik brankářů si do branky byl ochoten stoupnout Pavel Krejzar

Úvodní branku vstřelil Nadeem Meghji po pasu Honzy "Krbečka" Kerbacha. Přehodil vybíhajícího brankáře a bylo to 1:0.

Hosté sice vzápětí srovnali, ale tentokrát se Krbeček ujal role střelce a zpoza vápna vrátil našim barvám vedení.

A když ještě do přestávky přidal Nadeem Meghji hlavou svůj druhý gól, zdál se být vývoj utkání nasměrován správným směrem.

A Nadeem Meghji mohl završit svůj hat-trick a vzal si míč k exekuci penalty. Chtěl střelu umístit krásně do pravého vinglu, ale trefil jen břevno.

Míč z nohy Nadeema Beghjiho směřuje do břevna

Točná toho ale nevyužila. Naopak v rychlem sledu přidal Vojta Doubek gól na 4:1 a za chvilku David Čech během tří minut soupeře dorazil dalšími dvěma hřebíky do rakve. Necelých dvacet minut před koncem to bylo o pět gólů a soupeř byl na ručník.

V samotném závěru ještě Točná snížila, ale to na pohodovém vítězství nemohlo nic změnit. Zastupující duo trenérů Pepa Vladyka a Tomáš Poul tak slavilo úspěch - i jim patří dík za záskok.

Sestava: Pavel Krejzar - Matěj Císařovský, Honza Kerbach, Oscar French, Sasha Ivantsov - Vojta Doubek (73. Matěj Palek), Nadeem Meghji, Faith Adubofour, Honza Cikrt (65. Daniel Čech), David Čech (81. Paul Ginnane) - Omar Akchurin
    Branky: Meghji a David Čech 2, Kerbach, Doubek