• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Žáci Starší přípr. Mladší přípr. Předpřípr. Stará garda

  Příprava - 7. 3. 2020
  Hat-trickem se blýskl "Neeco" Riabsameu

  Sokol Lipence B - FK Drevníky 6:3 (2:1)


  Dobře připravené hřiště nedaleko Gottovy Bertramky bylo svědkem vítězství béčka nad Drevníky

  První letošní zápas béčka na přírodní trávě se odehrál na Mrázovce, na užším hřišti, které však mělo velmi dobře připravený trávník. Soupeřem byl FK Drevníky, klub, který vznikl teprve před dvěma a čtvrt rokem (více zde) a hraje IV. třídu v okrese Příbram.

  První gól vstřelil "Boris" Mba Ndong a vzápětí přidal druhý "Neeco" Riabsameu. Do přestávky soupeř snížil na 2:1.

  Ve druhé části hry zvýšil Neeco na 3:1 a další gól přidal Maroš Klimpl, bývalý reprezentant Slovenska, který prošel Viktorkou Žižkov, Baníkem Ostrava, dánským Midtjyllandem a skotskými Dundee FC nebo kyperským Arisem Limassol. Přišel si tým vyzkoušet, protože se zná s koučem Rhysem, uvidíme, jak to bude s dalším angažmá. Dalším zkoušeným hráčem byl Belgičan Nicolas Philemotte.

  Jenže pak naši hráči trochu polevili a Drevníky z trojbrankového náskoku udělaly jednobrankový - najednou to bylo 4:3.

  V závěru se ale B-tým probudil a Emiliano Zambolin dal na 5:3 a Neeco završil hat-trick brankou na 6:3. Dostal se tak do čela tabulky střelců B-týmu (více zde).


  Hat-trickový hrdina "Neeco" Riabsameu v zápalu hry

  Co ze sobotního mače plyne? Už aby přišly těžší zápasy. Borci se sice sehráli a ze čtyř posledních utkání mají tři vítězství a jednu remízu, ale bylo to i tím, že dostávali hodně prostoru. Ovšem jakmile trochu povolili, dostali jsme zbytečné góly. "Je to jasné: soupeře nesmíš nikdy podcenit," prohlásil po zápase trenér Rhys Mills.

  Takže jak je béčko připraveno na mistráky, se může ukázat se hned další sobotu. Vonoklasy na zimním turnaji na Aritmě prohrály jen jednou se suverénními Řeporyjemi. Zaznamenaly čtyři vítězství. To už bude opravdový soupeř.

  Sestava: Davide Ricciardi - Sebastian Gross, Marek Vokurka, Nadeem Meghji, Milan Sokolovski, Cyrille Piteau, Boris Mba Ndong, Nicolas Riabsameu, Emiliano Zambolin, Honza Týč, Richard Mareš, Nicolas Philemotte, Maroš Klimpl, Vladimír Halgaš, Ondřej Čech
  Branky: Riabsemaeu 3, Mba Ndong, Zambolin, Klimpl - tabulka střelců zde
  (jkl)