• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Žáci Starší přípr. Mladší přípr. Předpřípr. Stará garda

  Příprava - 29. 2. 2019
  Béčko po poločase odrovnalo Partisan

  Sokol Lipence B - Partisan B 7:1 (3:1)


  Nadeem Meghji dává z penalty na 2:1

  Béčko potřetí za sebou v přípravě neprohrálo, naopak předvedlo velmi pohledný fotbal. Zvlášť po přestávce jasně dominovalo a Partisan uvadal jak starý tulipán.

  Začátek byl však vyrovnaný a ostrý z obou stran. Soupeř, za nějž hrají prakticky jen cizinci, šel z první střely na bránu do vedení. Běžela 5. minuta a záložník Partisanu dostal trochu víc prostoru za vápnem, opřel se do míče, ten sice dlouho letěl, ale i tak na něj zaskakující brankář Vláďa Halgaš nedosáhl.

  Vyrovnali jsme v 18. minutě. Neeco Riabsameu kopal roh a moc mu nepovedl. "Oh, sorry," vykřikl hned Neeco. Jenže míč doletěl po zemi až do branky, když ho obránce stojící u tyče nepochopitelně pustil.

  O pět minut později se Emiliano Zambolin uvolňoval ve vápně a skotský obránce ho nekomrpomisně povalil na zem. Jasná penalta. Míč si vzal Nadeem Meghji a brankáře poslal na druhou stranu než kopl míč. 2:1.

  Třetí branku dal Cyrille Piteau, který unikl po levém křídle po krásném pasu od Borise Mba Ndonga, a křížnou střelou napnul síť.


  Obrana Partisanu odvrací roh

  Ve druhém poločase na hřišti existovalo prakticky jediné mužstvo, a to v lipeneckých dresech. Naši útočníci dobře pressovali a obránci Partisanu dělali chyby. Po dvou takových dali góly Honza Cikrt a Boris.

  Partisan v podstatě rezignoval a za půlku se dostal výjimečně. Také toho jeho hráči začali mít dost fyzicky a nechávali našim fotbalistům hodně prostoru. Ti pak měli čas a místo na hezké kombinace a fotbal si vysloveně užívali. Některé akce byly opravdu jako z partesu.

  Šestý gól připravil Viktor Kábele, který pronikl vpravo a naservíroval Neecovi před prázdnou bránu. Skóre uzavřel Nadeem, který si ve vápně narazil s Neecem a zavěsil pod břevno. Hráči Partisanu pak prosili rozhodčího, aby zápas už ukončil...

  Sestava: Vláďa Halgaš - Sebastian Gross, Matt Winters, Honza Kerbach, Daniel Čech, Honza Cikrt, Nadeem Meghji, Cyrille Piteau, Boris Mba Ndong, Nicolas Riabsameu, Emiliano Zambolin (Viktor Kábele, Martin Halgaš, Zbyněk Zacha)
  Branky: Meghji a Riabsameu 2, Piteau, Mba Ndong, Cikrt - tabulka střelců zde
  (jkl)