• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Žáci Starší přípr. Mladší přípr. Předpřípr. Stará garda

  4. kolo - 15. 9. 2019
  Prohra je až příliš krutá

  SK Modřany B - Sokol Lipence B 5:0 (3:0)

  Béčko vyjelo v nedělní odpoledne do Modřan, které byly před zápasem na 2. příčce. Nastoupili jsme v mírně netradičním rozestavení 4-1-4-1, kdy na defenzivním štítu před Márou Vokurkou a Honzou Halgašem hrál Paul Ginnane.

  Od začátku se nehrál špatný fotbal, i když se hra přelévala spíše mezi vápny. Nám se však v neobvyklé formaci nedařilo se dostat k zakončení, nicméně domácí také hrozili spíše z dálky.

  Uběhla asi necelá půlhodina, když domácí spustili nenápadný protiútok po levé straně, hbitý záložník přešel přes Nica Iannoneho na pravém beku a dal křižnou přihrávku na zadní tyč. Tam doklepával útočník do odkryté branky. Domácí vedli 1:0 a do poločasu pak tutéž akci zopakovali ještě dvakrát, takže jsme do kabin šli za stavu 3:0.

  Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení na klasické 4-4-2, ze hry šel Petr “Šťuch” Stauch, kterého kouslo ve stehni, a nahradil ho Viktor Kábele, který šel na levou zálohu. Zároveň se Paul Ginnane posunul na stopera a na hrot se vysunul Mára Vokurka, který svojí výškou a silou zvláda sklepávat dlouhé míče z obrany.

  Naše hra se zlepšila a začínali jsme se dostávat do šancí, ale ani jednou jsme nedokázali ohrozit brankáře, natož trefit branku. Domácí také zvolnili, přesto však dokázali dvakrát udeřit do rozhozené obrany a náhradní brankář Vláďa Halgaš, který se postavil do branky místo zraněného Házy, tak utržil o gól méně než jeho předchůdce.

  V Modřanech jsme prohráli 5:0, ale oproti tomu, co se odehrávalo na hřišti, je to krutý výsledek. Rozdíl byl ten, že domácí proměňovali šance, i když nebyli o třídu lepší. A my jsme nehráli zle, ale gól bychom prostě nedali, ani kdyby se hrálo do setmění.

  Příští týden přívítáme doma Točnou, tak snad už se dočkáme premiérového vítězství s novými posilami.

  Sestava: Jirka “Háza” Havlíček (46. Vláďa Halgaš) - Nico Iannone (66. Martin Halgaš), Honza Halgaš, Paul Ginnane, Petr "Šťuch" Stauch (46. Viktor Kábele) - Richard Mareš, Daniel Čech, Nicolas Riabsameu, Cyrille Piteau - Emiliano Zembolin, Marek Vokurka
  (vkl)