• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Žáci Starší­ pří­pr. Mladší­ pří­pr. Předpří­pr. Stará garda

  11. kolo - 2. 11. 2019
  Čtvrthodina nekoncentrovanosti - a je po bodech

  SK Střešovice C - Sokol Lipence B 4:1 (0:0)


  Nadeem Meghji kopal v 1. půli trestňák, ale trefil jen zeď, odražený mí­č pak poslal přes hráče domácí­ch, ale branku neohrozil

  V poslední­m podzimní­m zápase startovalo béčko ve Střešovicí­ch. První­ půle byla urputná, ví­c boj než fotbal, a to z obou stran.

  Brankář Davide Ricciardi chytil minimálně dvě gólové šance, na druhé straně byl sám před gólmanem Střešovic Honza "Tyčka" Týč, ale trefil jen jeho náruč. Poté krásná kolmice Emiliana Zembolina na Nicolase Riabsameua přišla o chviličku později, než měla, takže sudí­ pí­skal ofsajd. Jinak šel Neeco sám na branku...

  Po poločase se kvalita fotbalu zlepšila. První­ šance jsme měli my, ale ani Honza Halgaš, ani Emiliano nedokázali hlavou pořádně trefit prostor mezi třemi tyčemi.

  Domácí­ pak šli do vedení­ šťastným gólem. Pravé kří­dlo se dostalo do vápna, poslalo centr po zemi, který by zřejmě Davide chytil. Bohužel Tomáš Melich ve snaze zblokovat mí­č si ho srazil do vlastní­ sí­tě.

  Druhý gól padl po nedůrazu na naší­ pravé straně hřiště, do vápna se pak dral levý záložní­k Střešovic, Davide vyběhl, ale soupeř dokázal špičkou usměrnit mí­č podél našeho gólmana a před brankou už čí­hají­cí­mu útoční­kovi nezbylo nic jiného, než z metru zasunout do prázdné brány.

  A o tři minuty později bylo ještě hůř. Nadeem Meghji zaskakoval na pravém beku za Petra "Šťucha" Staucha a sledoval odražený balón směřují­cí­ do autu. Jenže soupeř mu ho vzal a ihned odcentroval před branku. Tam nikým nehlí­daný útoční­k překonal Davida.

  V 69. minutě nám přece jen svitla naděje. Po krásné akci přes celé hřiště jen na pár doteků a přihrávek zakončoval Nadeem a prostřelil brankáře Střešovic. O chví­li později se v nadějné pozici ocitl Pepa Vladyka, ale přestřelil.

  A tak ví­těznou tečku napsali domácí­, a nutno ří­ct, že parádní­. Po narážečce před brankou překonal střešovický střelec Davida patičkou zády k brance.

  Celkový dojem nebyl špatný, chví­lemi jsme si i dobře přihrávali, zvlášť když se dirigentské taktovky ujal Marek Vokurka, ale nakonec to nepomohlo ani k jednomu bodu. Rozhodly individuální­ chyby a slabší­ důraz našich hráčů.

  S devíti body tak přezimujeme na předposledním místě (tabulka zde) a máme hodně prostoru na přemýšlení, jak se na jaře zlepšit a II. třídu zachránit.

  Sestava: Davide Ricciardi - Petr Stauch, Tomáš Melich, Honza Halgaš, Paul Ginnane (58. Zbyněk Zacha) - Daniel Čech (63. Sebastian Gross), Nadeem Meghji, Alex March (8. Marek Vokurka), Honza Týč (51. Pepa Vladyka) - Nicolas Riabsameu, Emiliano Zembolin
  Branka: Meghji
  (jkl)