• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Články
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
  A tým B tým Dorost Žáci St.přípr. Ml.přípr. Předpřípr. Stará garda

  13. kolo - 30. 3. 2018
  Trenér Vláďa Halgaš poprvé slaví vítězství

  Sokol Lipence B - Sokol Nebušice B 2:0 (0:0)


  Pavel "Krejzy" Krejzar proměňuje penaltu a pojišťuje vítězství nad Nebušicemi

  Po prvním jarním zápase na domácím hřišti mohl trenér Vláďa "Halgy" Halgaš oslavit své první vítězství v celé sezóně. Při prvních dvou na podzim byl totiž dvakrát služebně mimo Prahu.

  Béčko začalo bez tří opor z minulého zápasu na Bílé Hoře (Marek Vokurka, Honza "Sob" Svoboda a Martin "Vengy" Venglář - všichni v práci), ale s posilami z áčka (Dominik "Haus" Šalamoun a Pavel "Krejzy" Krejzar). Do soupeře se zpočátku obulo a první čtvrthodinu mělo převahu.

  Žádná šance však nevyústila v gól a pozitivní náboj z našeho týmu jako by vyprchal. Hráči kupili individuální chyby a nemohli se dostat do pohody. Navíc se zranil kapitán týmu Zbyněk Zacha a musel střídat.  Ve druhé půli, když na hřiště přišel ještě Pepa "José" Vladyka, se výkon přece jen zlepšil. A po krásné akci jsme šli do vedení. Ondra Krůta utekl po levém křídle, dal pěkný pas přes celé vápno a na vzdálenější tyči Haus hlavou zavěsil.

  Deset minut řped koncem se probíjel do vápna Venca Jankovský, byl sražen a rozhodčí Kutiš se zapískáním penalty neváhal. Byla jasná, hosté ani neprotestovali. K míči se postavil Krejzy a s přehledem pojistil naše vedení.


  Silná lavička sleduje zápas

  Vítězství je samozřejmě cenné, ale vzhledem k výsledkům ostatních zápasů a pořádné tlačenici v tabulce nic moc neřeší. Chce to příští týden vyhrát na Zlíchově!

  Sestava: Havlíček - Stauch (46. J. Vladyka), Melich, Krejzar Zacha (32. O. Krůta) - Týč, D. Čech, Šalamoun, Long - Jankovský, Barva
  Branky: Šalamoun, Krejzar
  (jkl)