• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
   
  A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda
  B tým - II. třída, oddělení A

  5. kolo - 5. 10. 2014
  Jako céčko: na vyrovnání už jsme nedosáhli

  Sokol Lipence B - SK Modřany B 1:2 (0:0)

  Jako se lipeneckému áčku daří na modřanské áčko, v souboji béček mívá vzájemný souboj opačný ráz. Naposledy jsme béčko Modřany porazili před třemi roky (více zde), od té doby stále vyhrává soupeř z druhého břehu Vltavy.

  Béčko proti favoritovi, který okupuje přední příčky tabulky, začalo srdnatě a v první půli udrželo bezbrankovou remízu.

  V kabině trenér Pavel Kosík nabádal, že hráči stále musí držet krok a důsledně přistupovat k soupeři, aby se zase nestalo jako v minulých zápasech, že na začátku druhé půle dostaneme gól. A zase to bylo marné domlouvání. "Tohle nemáme zmáknuté, stalo se to už poněkolikáté. Asi je to v hlavách, nevím, jak to spravit," konstatoval po zápase Pavel Kosík.  Hosté pak přidali ještě jeden gól a béčko tak dohánělo dvoubrankový náskok podobně jako v sobotu céčko. A skončilo to podobně. Tomáš Poul, který si z brány zaskočil do útoku, tvrdě vypálil, trefil břevno a Dominik Šalamoun dorazil do sítě. Tedy sníženo a hrr na ně!

  Bohužel to skončilo také neúspěchem jako céčko. "Bez šancí jsme nebyli, ale nedotlačili jsme to tam," řekl Pavel Kosík. "Modřany ale měly dobrý mančaft, byl to těžký zápas." dodal.

  Sestava: Karas - Týč, Melich, Čech, Krejzar - Cikrt, Scheib (80. Zítek), Šalamoun, Kerbach ml. - J. Halgaš (65. Richtr), T. Poul
  Branka: Šalamoun
  (jkl)