• Rozpis sezóny
 • Tabulky
 • Fotogalerie
 • Kontakty
 • Odkazy
 •  
   
  A tým B tým C tým Žáci Přípravky Předpřípravka Články St. garda
  B tým - II. třída, oddělení A

  19. kolo - 24. 5. 2015
  Pěkný výkon mužstva ozdobil Honza Cikrt hat-trickem

  Sokol Lipence B - PSK Olymp A 4:0 (1:0)

  Po výprasku minulý týden na Zbraslavi jsme si chtěli zvednout sebevědomí, což se povedlo.

  Od začátku se hrál opatrný fotbal, nechtěli jsme udělat zbytečnou chybu. Zlomem v utkání bylo vyloučení hostujícího stopera po půlhodině hry. Dominik za půlící čárou nasadil k samostatnému úniku, stoper ho tahal za dres tak dlouho, až rozhodčímu nezbylo nic jiného, než vytáhnout červenou.

  Převahu vyjádřil prvním gólem Honza Cikrt - tvrdou ranou z hranice šestnácky nedal gólmanovi šanci. Výborný rozhodčí Konečný, který pískal už předtím céčko, poté ukončil poločas.  Ve 48. minutě vyslal pěkným pasem Honza Kerbach do brejku Honzu Cikrta, který chladnokrevně přehodil vyběhnuvšího brankaře. Za 15 minut nato Honza dovršil hat-trick, když ho parádně rozehraným trestňákem vybídl k hlavičkování Dominik Šalamoun.

  I ten se několikrát snažil překonat brankaře, až se mu to povedlo v 75. minutě. Čistě atakoval brankaře, ten neudržel balón a náš útočník jej uklidil do sítě.

  Pochvala patří všem hráčům za odpovědný výkon, většinu zápasu jsme předváděli solidní fotbal.

  Sestava: Havlíček - P. Stauch, Melich (K) (Menšík), Krejzar, Kerbach ml. - Šalamoun J. (Čech ml.), T. Císařovský (Halgaš ml.), Scheib, Vladyka - Cikrt, Šalamoun D.
  Branky: Cikrt 3, Šalamoun D.
  (ov)